Дієта від тиску: які продукти небезпечні при гіпертонії
Здоровье28 июня 2021

Дієта від тиску: які продукти небезпечні при гіпертонії

Зміна способу життя може стати доступним і найпростішим способом знизити артеріальний тиск. Один з перших заходів, рекомендованих лікарями, - змінити свій раціон. Здорова їжа значно знижує ризики. Крім того, є ряд продуктів, яких слід уникати при вже наявній гіпертензії або загрозі її розвитку

Дієта від тиску: які продукти небезпечні при гіпертонії

Солона їжа багата натрієм, який безпосередньо впливає на кров'яний тиск. Не потрібно повністю виключати сіль з раціону, проте не слід з'їдати більше 2300 мг в день (це відповідає приблизно чайній ложці). Найпростіший спосіб зменшити кількість натрію, що надходить в організм з їжею, - відмовитися від звичних солоних закусок на зразок арахісу і сухариків.

Жирна їжа

Вона часто провокує ожиріння - найпоширенішу причину високого кров'яного тиску. Слід уникати таких продуктів з високим вмістом жирів, як ковбаси і суцільномолочні (молоко, сир, сири та ін.). Краще віддавати перевагу їхнім аналогам зі зниженим вмістом жиру.

Консервовані супи

У них також нерідко присутня величезна кількість солі. У деяких - навіть більше, ніж в дев'яти пакетах чіпсів.

Фаст-фуд

Як і смажена у великій кількості олії їжа, він містить велику кількість солі і жирів . Це є подвійною загрозою кров'яного тиску.

Готові соуси-заправки для салатів

У них дуже багато солі, а також шкідливих насичених жирів. Краще готувати такі соуси самим.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Даже у болгар путаница -Если русское"Да" по болгарски означает "нет"! и наоборот -Нет по болгарски - означает" Да""Но общее что-то есть.
Луна-2
5- литровая бутылка- 375 Гривен.Сейчас -получается по 75 гривен 1 литр.По 50 гривен -уже нет давно
е
Елена, вот они твои любовники-морячки...алкаши, наркоманы, геи, трансгендеры, дебоширы и умственно отсталые..))) это та самая Америка, которой ты тут гордишься и которую всем в пример тут ставишь)))
е
в АТБ по 63 грн 870 грамм в фасованой бутылке..
Qwertiz
Запаслись Этодругином? А может Загнивающий Запад всё-таки подгнивал всё то время пока из всех утюгов призывали ровняться на Это и ставили в пример?
далбаебы
пздц достижение... страна превратилась в колонию и сырьевой придаток,а они радуются какой то хуйни блять!
Весёлый Роджер
Эй Шмуля, даФай расскажи нам, про страшных руссолигархов и про щедрых щирых поддонках ворах-керивниках, БЕЗНАКАЗАННО наживающихся, с помощью нацисткой пропиндосной хунты, на простом украинском народе! Дафай Шмуля… видповидай, да оста_точне излагай… «…Юзеры с удивлением постят фотографии, на которых изображены украинские ценники в пределах 50+ грн за бутылку, и аналогичные, например, из чешского супермаркета, которые в гривневом эквивалент составляют примерно 30 грн, причем масло, понятное дело, наше.» Сала майдану и продажным рагулям, та всем пропа_Хандам - щирым врулям! Амэрыка з нами, скоро масло пришлёт, будэмо паньский фуй з маслом смокчати та Бандеру прославляти, та щенывмырло гуртом спивати!