Здоровьеnewsyou.info26 авг.

Дієтолог розповіла, чому низькокалорійна їжа не є важливою складовою при схудненні

Низькокалорійні продукти не завжди допомагають при схудненні, проте їх можна замінити корисною альтернативою

nk_hauz/2J0JRMVng.jpeg

Прийнято вважати, що при споживанні продуктів, у складі яких мало калорій, можна набагато швидше схуднути. Однак британський лікар-дієтолог Тамара Уіллнер не згодна з цим твердженням. Насправді все діє навпаки, пояснила експерт в області харчування. Справа в тому, що підрахунок калорій і вживання виключно дієтичних продуктів — не найефективніші методи схуднення. Щоб залишатися струнким і ситим протягом довгого часу, необхідно враховувати не калорії, а харчову цінність всіх споживаних продуктів. Отже, дієтолог розповіла, чому низькокалорійна їжа не є важливою складовою при схудненні.

Підрахунок калорій псує ваші відносини з їжею Постійний підрахунок калорій може спровокувати розлади харчової поведінки. У кожного третього, хто сидить на дієті, мимоволі розвиваються проблеми з їжею, а у деяких — клінічно діагностовані розлади харчової поведінки. Тому не варто обмежувати себе від їжі шляхом підрахунку калорій, інакше думки про неї візьмуть характер мари.

Як перестати рахувати калорії — Видаліть усі програми, які допомагають вираховувати калорії продуктів.

— Харчуйтеся повноцінно. Це важливий пункт!

— Запишіть в стовпчик шкідливі на ваш погляд продукти і їх калорійність. Поруч з кожним з них запишіть у тому числі і їх переваги — склад і смак. Звертайтеся до цього списку щоразу, коли зловите себе на думці про те, що продукт є шкідливим.

— Спробуйте їсти їжу і закуски, не відволікаючись на телевізор або телефон. Зосередьтеся на зовнішньому вигляді, запаху, смаку і текстурі вашої їжі.

— Зверніться до лікаря за підтримкою і допомогою.

Не всі калорії рівні При схудненні часто здається, що все калорії рівні, проте це далеко не так — вони не є рівними джерелами енергії.

Наприклад, 500 калорій солодощів і 500 калорій курки або авокадо не є рівними за своїми поживними цінностями. Незважаючи на однакову кількість калорій, ми отримаємо набагато більше вітамінів і мінералів при вживанні курки. Більш того, білки і жири насичують організм на весь день і позбавляють від помилкового почуття голоду. За рахунок цього людині вдається набагато швидше скинути зайві кілограми.

Тамара Уіллнер стверджує, що їсти щільно і худнути одночасно — можливо. Для цього досить замінити дієтичні продукти корисними. Вони — прекрасна альтернатива низькокалорійної їжі.

— Замість крекерів (40 ккал) з’їдайте авокадо (161 ккал)

— Замініть тости з маслом (280 ккал) вівсяними оладками з чорницею і йогуртом (410 ккал)

— Випивайте замість кави зі знежиреним молоком (40 ккал) каву зі звичайним молоком (100 ккал)

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
------
Биомаса верхов думает только лелеяни,кормлении своей биомасы а не о стране и народе который что то производит ,делает,творит.
-------
В этой стране умные,талантливые не нужны- дно стало властю а там деграданты которые боятся достойных людей.Украиной правит дно общества-истино биомаса типа третяковой и зе.
Авторские статьи