Дієтолог розповіла, як їсти чіпси без шкоди для здоров'я
Здоровье26 июня 2021

Дієтолог розповіла, як їсти чіпси без шкоди для здоров'я

Начебто корисно, а начебто ні...

Сама по собі картопля корисна для здоров'я. Однак при виготовленні чіпсів її щедро посипають різними приправами, харчовими добавками і підсилювачами смаку. Такий продукт, звичайно, не можна назвати суперфудом. Однак, як стверджує дієтолог Анна Белоусова, якщо слідувати спеціальним правилам, то цілком реально зробити вживання чіпсів менш шкідливим для організму.

Головним шкідником в чіпсах, на думку фахівця, є сіль. Вона заважає виведенню надлишків рідини з організму, тим самим значно збільшуючи навантаження на нирки. Крім того, підвищується і навантаження на судини. Тому людям з серцево-судинними захворюваннями лікарі настійно рекомендують відмовитися від вживання чіпсів.

Як правильно їсти чіпси?

За словами Анни Білоусової, насамперед, слід уважно поставитися до вибору продукту в магазині. Краще купувати чіпси без ароматизаторів, а звичайні - з сіллю.

- Не забувайте через приблизно півгодини після поїдання чіпсів випити досить багато води. Але це не повинні бути ні газована вода, ні квас або, тим більше, алкоголь. Краще зупинити вибір на чаї або звичайній воді. Якщо ми так зробимо, то всю інформацію, що надійшла в організм з сіллю, ми розмиємо і виведемо, - сказала дієтолог.

І не можна забувати, що чіпси є одним з найкалорійніших продуктів. Тому часто їх їсти не варто. Краще робити це якомога рідше. Оптимальний графік - один раз в два тижні. Так улюблений продукт не зробить істотної шкоди вашому здоров'ю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии