Дієтологиня дала поради щодо правильного вибору ковбаси
Здоровьеukrhealth.net24 февраля 2020

Дієтологиня дала поради щодо правильного вибору ковбаси

Лікарка-дієтологиня Олена Соломатіна дала рекомендації, дотримання яких допоможе вибрати якісну ковбасу. Експертка переконана, що перш за все слід дивитися на зовнішній вигляд м’ясного виробу.

Дієтологиня наполягає, що ковбаса, яка відрізняється високою якістю не може виглядати надмірно червоною або рожевою, оскільки настільки яскравий колір зазвичай вказує на значний вміст нітриту натрію. Крім цього, виріб повинен залишатися пружним і при цьому легко гнутися, а на зрізі не передбачено пустот.

Якщо товар якісний, він має однорідну консистенцію, а жир неодмінно повинен бути світлим, не віддаючи жовтим. Вибираючи ковбасу, слід прочитати склад, і чим менше там інгредієнтів, тим краще.

Перше місце повинно займати м’ясо, потім слідують вода, сіль і деякі суміші. Важливо, щоб у виробі було відсутнє м’ясо механічної обвалки, адже зазвичай мова йде про обрізки виробництва. У їх складі присутня сполучна тканина, і вона не дуже добре перетравлюється організмом.

При цьому лікар Лідія Іонова і зовсім переконана, що ковбасу краще виключити зі свого раціону. Часте вживання даного продукту підвищує ризик раку кишечника, також постраждати можуть жовчний міхур і печінка.

4 комментария

Написать комментарий
 • прохожий
  24 февраля 2020
  это на каком языке написано-дієтологИНЯ,что за ИНЯ?
  Ответить
  • рагуль
   24 февраля 2020
   прохожий
   на сучей укромове
   Ответить
 • Алекс
  24 февраля 2020
  А экспертКА не удивляет?
  Ответить
 • гость
  24 февраля 2020
  дЫетологЫНЯ рЭкомЭндуе рагулям жЭртЫ доширак зІ смаком власної залупЫ.
  Ответить
💬 Последние комментарии