Дихати забрудненим повітрям - небезпечніше, ніж курити, - вчені
Здоровьеiod.media05 марта 2020

Дихати забрудненим повітрям - небезпечніше, ніж курити, - вчені

Отруйні речовини в повітрі знижують середню тривалість життя на 2 роки 11 місяців, а куріння - на 2 роки 2 місяці.

Учені з Німецького центру вивчення серцево-судинних захворювань провели нове дослідження. Головний висновок їхньої роботи - смертність від забрудненого повітря - більша, ніж від куріння, пишуть на сайті дослідження.

Науковці виявили, що отруйні речовини в повітрі знижують середню тривалість життя на 2 роки 11 місяців, у той час, як куріння скорочує життя на 2 роки 2 місяці. 8,8 мільйонів передчасних смертей у світі спричинені токсичними повітряними речовинами.

Щоб розрахувати кількості смертей та зниження тривалості життя, спричинені конкретними факторами, під час дослідження вчені використовували 2 моделі. Одна з них базувалась на інформації про ступінь забруднення повітря важкими частинками й озоном. А друга показувала те, як ці елементи можуть вплинути на організм. Але вчені зазначають, що ці цифри-висновки - приблизні, бо досліджувались лише 2 типи отруйних речовин у повітрі. 

Аналізуючи стан повітря, з'ясували, що найзабрудненіше воно у Республіці Чад, що в центрі Північної Африки. Через це тривалість життя людей коротша на 7 років і 3 місяці. В середньому в Африці токсичні речовини скорочують життя на 3 роки 1 місяць. А найменший показник у США та Великій Британії - брудне повітря скорочує життя на півтора року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.