Дихати забрудненим повітрям - небезпечніше, ніж курити, - вчені
Здоровьеiod.media05 марта 2020

Дихати забрудненим повітрям - небезпечніше, ніж курити, - вчені

Отруйні речовини в повітрі знижують середню тривалість життя на 2 роки 11 місяців, а куріння - на 2 роки 2 місяці.

Учені з Німецького центру вивчення серцево-судинних захворювань провели нове дослідження. Головний висновок їхньої роботи - смертність від забрудненого повітря - більша, ніж від куріння, пишуть на сайті дослідження.

Науковці виявили, що отруйні речовини в повітрі знижують середню тривалість життя на 2 роки 11 місяців, у той час, як куріння скорочує життя на 2 роки 2 місяці. 8,8 мільйонів передчасних смертей у світі спричинені токсичними повітряними речовинами.

Щоб розрахувати кількості смертей та зниження тривалості життя, спричинені конкретними факторами, під час дослідження вчені використовували 2 моделі. Одна з них базувалась на інформації про ступінь забруднення повітря важкими частинками й озоном. А друга показувала те, як ці елементи можуть вплинути на організм. Але вчені зазначають, що ці цифри-висновки - приблизні, бо досліджувались лише 2 типи отруйних речовин у повітрі. 

Аналізуючи стан повітря, з'ясували, що найзабрудненіше воно у Республіці Чад, що в центрі Північної Африки. Через це тривалість життя людей коротша на 7 років і 3 місяці. В середньому в Африці токсичні речовини скорочують життя на 3 роки 1 місяць. А найменший показник у США та Великій Британії - брудне повітря скорочує життя на півтора року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Сергей17
Да, такое лучше не озвучивать- реально слышал, непечатно...
валя
я плакала. мне вас жаль
УКРЫ СДАВАЙТЕСЬ В ПЛЕН
ПОСТРОИТЬ ВСЕХ 139 ПРЕСТУПНИКОВ, И СТРОЕМ СДАТЬ В ПЛЕН ДОНБАССУ. ТАМ ИХ ПОДЛЕЧАТ, ПОДКОРМЯТ, А ПОТОМ ОБМЕНЯТЬ!
Zp
Депрессивные области Западной Украины тяжким грузом висят на остальной Украине,вынужденной уже 80 лет содержать их путем постоянных дотаций. При этом националисты тех областей проклинают Сталина,присоединившего их к УССР и Молдавии. Выход один: денонсировать позорный Пакт Молотова-Риббентропа,после чего вернуться в границы 1939 года. Покойный Вячеслав Черновил требовал федеративного устройства Украины,несмотря на то,что его однопартийцы возражали против этого,заявляя,что дотации лучше любой федерации. Не исключено,что это обстоятельство явилось причиной до сих пор не расследованного покушения на него. Вечная ему память.
СЛАВА ТОМУ ЧТО НЕ ТОНЕТ
Украинська спильнота: Я ЕГО СЛЕПИЛА ИЗ ТОГО ЧТО БЫЛО А ПОТОМ ЧТО ВСПЛЫЛО ТО И ПОЛЮБИЛА!
Елена
Мы Николай II повелеваем,ха.,о себе во множественном вас числе говрите?ха.,не трепло.
Елена
Твоё первое признание в первой строке твоего прошлого комментария о себе любимом.ха.