Здоровьеnashamama.com5 февр.

Діти з аутизмом перестають цікавитись спортом

Недавнє дослідження, проведене в Орегонському університеті, показало, що для того, щоб краще допомогти дітям з аутизмом підтримувати нормальний рівень фізичної активності, заходи втручання повинні бути націлені на вік від 9 до 13 років, оскільки саме в цей період у них спостерігається найбільше зниження активності.

nk_hauz/-msiwsw1_duqywp41-sp.jpg

Для роботи використовували набір даних про сім'ї в Ірландії, що охоплює три глибинних інтерв'ю в період з 2007 по 2016 рік. Діти в опитуванні пройшли перше інтерв'ю в 9 років, друге - в 13 років, а третє - в 17 або 18 років.

У дослідженні порівнювали 88 дітей з аутизмом та 88 дітей без нього. Оцінювалося як фізична активність змінюється з плином часу. Хоча не було статистично значущої різниці в тривалості екранного часу між дітьми з аутизмом та без нього, спостерігалося помітне розходження в обсязі фізичної активності, особливо в підлітковому віці.

У 13 років молоді люди з аутизмом повідомили тільки про одне або два дні помірної або високої фізичної активності за попередні два тижні в порівнянні з дев'ятьма або більше днями серед молодих людей без аутизму.

💬 Последние комментарии
Елена
👅
Замираем в ожиданьи...
Скоро за биткоин будут бить морду!
Елена
Мне в военкомате сказали что я и без АКМ способна строчить в два негритянских ствола !!! И вообще меня записали в диверсанты я буду распространять среди агрессоров сифилис и гонорею! Да и вообще у меня других болячек на две биологических дивизии хватит
е
брехня ОЧЕРЕДНАЯ.... на себе испытывала))) в жопу по самый приклад запихивала.. она у тебя морячками под мостом разработанная...
Елена
Да я готова! Как только на кастинге меня негры хорошенько обосцут и получу место анальной натурщицы я сразу тебе адресок новой почты подкину! Вот только каменяря контактов не знаю он как все пидоры галычанские где то в погребе шифруется так что ищи этого опущенеца сам
Елена
Не шали,я знаю что ты знал что то не я ,просто от нефиг делать написала.я Роджера люблю,ходила военкомат намедни, сказала дайте автомат (АКМ) что бы могла встретить Роджера,при всём оружии,дали ,но деревянный, ничего я его в жопу Роджеру запихну,ао самый приклад.хе.
Золотарь
Да не выкручивайся, жертва пьяного зачатия ты, сказала "А", говори и "Б". Становись в позу и адресок кидай куда кеды прислать.