Доктор-супергерой. В Англії випробували літаючий костюм для медиків
Здоровьеnv.ua01 октября 2020

Доктор-супергерой. В Англії випробували літаючий костюм для медиків

У британському Озерному краї пройшли випробування реактивного костюма для парамедиків. Незвичайний ранець дозволяє швидко долати водні перешкоди.

Якщо костюм отримає схвалення чиновників, фельдшер з легким реактивним ранцем в лічені хвилини зможе подолати небезпечну місцевість, щоб дістатися до постраждалих.

Під час вражаючого випробувального польоту винахідник Річард Браунінг, який явно нагадував Залізну людину Marvel, випробував цей костюм в національному парку Озерний край, який відомий своїм складним рельєфом.

Можна було побачити, як Браунінг піднімається над трав'янистими пагорбами на висоті від 3 до 6 метрів в пошуках групи пішоходів, які імітували сценарій нещасного випадку. Через кілька хвилин жінка і молода дівчина були виявлені. Пішки на такий пошук у рятувальників йде більше години.

«Новаторські вчення» стали кульмінацією рычноъ дискусії між благодійною організацією «Швидка допомога», службою швидкої медичної допомоги Great North (GNAAS) і Gravity Industries.

Енді Моусон, операційний директор і фельдшер GNAAS, визначив Озерний край як можливе місце випробувань для фельдшера в реактивному костюмі після того, як почув про роботу Браунінга і вивчив дані про саму благодійну організацію.

Він сказав: «Кожного місяця є десятки пацієнтів в складній, але відносно невеликий географічній зоні озер. Ми бачили необхідність. Ми не знали напевно, як це буде працювати на практиці. Що ж, тепер ми побачили, і, чесно кажучи, це приголомшливо».

Моусон сказав, що вчення продемонстрували величезний потенціал використання реактивних костюмів для надання послуг з надання невідкладної допомоги. Наприклад, медик в цьому костюмі зміг піднятися на пік Хелвеллін, третю за висотою гору в Англії, висотою близько кілометра, всього за вісім хвилин.

GNAAS створює відразу кілька модифікацій костюма Браунінга, перш ніж він, як очікується, буде використовуватися в реальних сценаріях порятунку вже наступного літа.

Моусон сказав: «З особистого досвіду я знаю, що переносити аптечку по схилах гори в Озерах дуже складно ... Ми не говоримо про великі відстані, ми говоримо про круті спуски. Але з машиною швидкого реагування і цим реактивним костюмом ми побачимо кардинальні зміни "

У своєму нинішньому вигляді реактивний ранець може літати п'ять хвилин за раз, але може значно скоротити час порятунку з 25 хвилин пішки до 90 секунд.

Моусон додав: «Якби у когось зупинилося серце на вершині Хелвеллін, і ми змогли б використовувати реактивний костюм, я впевнений, що протягом восьми хвилин у нас був на місці дефібрилятор. За нинішнього стану справ першими прилетять літаки і це може зайняти від 20 до 25 хвилин ".

Браунінг заснував авіаційну компанію Gravity Industries в березні 2017 року, щоб відкрити «нову еру в польотах людини».

41-річний чоловік сказав, що костюм потужністю 1050 к.с., який продається за ціною 340000 фунтів стерлінгів і має максимальну швидкість понад 110 км / год, технічно здатний досягати висоти 4 км, хоча в цілях безпеки він літає нижче.

Він використовує два мікрореактівних двигуна, подібних до тих, які використовуються в літаках, на кожній руці і один на спині, що дозволяє контролювати рух.

Раніше НВ писав, що американська компанія JetPack Aviation представила на виставці CES 2018 нову модель реактивного ранця під назвою JB11.

Особливість новинки в тому, що ранець здатний розганятися до 320 кілометрів на годину.

Згідно з даними виробника, JB11 зможе перебувати в повітрі дванадцять хвилин і розганятися під час польоту до швидкості 320 кілометрів на годину. За цей час пілот джетпака зможе пролетіти близько 30 кілометрів. Максимальна висота, на яку зможе піднятися пілот, становить 4500 метрів.

Сам джетпак вдає із себе власне ранець, двигуни з усім необхідним обладнанням, а також каркас з системою управління для пілота. Модель JB-11 помітно відрізняється від попередніх версій за конструкцією і характеристиками. У новому джетпаку встановлено не два, а шість турбореактивних двигунів. За рахунок цього значно збільшилася максимальна швидкість реактивного ранця.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..