Дослідники пояснили, чим корисна вівсянка вранці
Здоровье11 июля 2021

Дослідники пояснили, чим корисна вівсянка вранці

Багато хто вважає, що снідати не обов’язково. Особливо в цьому впевнені ті, хто намагається скинути зайву вагу. Але це твердження в корені невірно! Для обміну речовин, від якого залежить, як швидко ви схуднете, сніданок просто необхідний. Дізнайтеся також, чому на сніданок на вашому столі повинна бути вівсянка!

Дослідження вівсяної каші

Журнал «Annals of Nutrition & Metabolism» опублікував результати дослідження, що стосуються вівсяної каші. Виявилося, що кращого сніданку, ніж вівсянка, просто не знайти. Дослідження проводилися на групі людей, що складалася з 36 осіб різної статі, розділених на три рівні підгрупи.

Учасникам було запропоновано три види їжі, енергетична цінність якої не перевищувала 350 калорій. Одні снідали вівсянкою, другі – кукурудзяними пластівцями, а треті — пили одну воду. Метою експерименту було встановлення почуття ситості протягом короткого періоду часу (3 години) в залежності від вживаної їжі.

Весь цей час вчені вели лабораторні дослідження крові (рівень цукру та інсуліну). Вони встановили, що люди, які на сніданок вживали вівсяну кашу, відчували себе набагато ситніше, ніж інші учасники. Крім того, на 31% у них зменшилася кількість споживання калорій під час ланчу. Решта учасників експерименту після закінчення 3 годин навпаки хотіли їсти.

Це означає, що людям, які страждають надмірною вагою, харчуватися вівсянкою вранці можна. Як виявилося, вівсянка, потрапляючи в шлунок, знаходиться там довше. А кукурудзяні пластівці стають причиною підвищення рівня цукру, який через короткий час різко знижується.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..
Caramel
Here more about coronavirus info https://covid19.unair.ac.id/&ved=2ahUKEwizgeeE84nyAhWXWisKHT1HBU8QFjAAegQIEBAC&usg=AOvVaw3b-yuqMFfLQhUG0mgXd4V7