Ефективне лікування зубного болю
Здоровьеzdorovia.com.ua27 июня 2020

Ефективне лікування зубного болю

Проаналізувавши кілька сотень досліджень, присвячених хворим зубам, вчені виявили найбільш дієву комбінацію ліків для лікування зубного болю.

Фахівці зі Школи стоматології при Західному резервному університеті Кейза, які вивчили дані більше 460 дослідницьких проектів, встановили: найкраще знімають зубний біль нестероїдні протизапальні засоби в комбінації з парацетамолом або без нього.

"Наші розрахунки показали, що комбінація з 400 мг ібупрофену і 1000 мг парацетамолу перевершує по знеболювальному ефекту будь-якого опіоїду, що згадуються в аналізованих статтях", - поділилися американські фахівці отриманими відомостями.

У США використання опіоїдних препаратів - це справжня проблема: щодня внаслідок прийому даних ліків помирає понад 115 осіб. Наявні наукові свідчення підтверджують: вживання ліків, що містять опіоїдні речовини, нерідко призводять до таких небажаних наслідків як сонливість, пригнічення дихання, нудота і блювота, запори.

Автори нової роботи заявили, що використання для купірування зубного болю нестероїдних протизапальних засобів з парацетамолом вигідніше ще й тому, що вираженість неприємних наслідків при такому лікуванні не настільки істотна. Подібний спосіб лікувати зубний біль, за їхніми словами, забезпечує " вигідний баланс між перевагами і недоліками такого методу лікування, оптимізуючи ефективність при мінімізації негативних побічних ефектів".

Написать комментарий