Експерти назвали продукти, на яких не можна заощаджувати
Здоровьеukrhealth.net31 мая 2021

Експерти назвали продукти, на яких не можна заощаджувати

Експерти склали перелік продуктів, на яких не можна економити під час походу в магазин. Вибираючи дешевші аналоги цих товарів, людина може розплатитися власним здоров’ям.

Для отримання білка слід відмовитися від заміни м’яса різними напівфабрикатами, наприклад, сосисками. Останні зазвичай містять багато добавок і мало корисних речовин. Якщо вартість яловичини або свинини занадто відбивається на бюджеті, можна робити вибір на користь курки та індички. Також експерти закликають відмовитися від дешевого молока, оскільки в такому продукті можуть бути присутніми рослинні жири. Крім того, в ньому неодноразово виявляли кишкову паличку.

Бюджетною не може бути і оливкова олія хорошої якості, оскільки заради отримання одного літра витрачають до 5 кг оливок. Якщо продукт дешевше, то швидше за все там присутні менш корисні рослинні олії. Сезонні фрукти і овочі теж важливо включати в раціон в “оригінальному” вигляді, особливо це стосується яблук, картоплі, моркви і т. д. Без серйозної шкоди для здоров’я можна відмовитися тільки від “заморських” частувань, включаючи ананаси і манго. Також економити не можна на сирі і солодощах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
..мову..
е
пока что жопу лижешь и целуешь ты... цельному американскому флоту...и на хрене катаешься всего 6-го флота..но американскую могу выучить не в состоянии, т.к. примитивная бестолочь по натуре...
Елена
Луночка, возраст дуракам и сволочам не помеха,там возрастом лучше не становится.
Елена
Заправку помнишь?то настоящая,рядом находящаяся,со смертей я никогда не смеялась,то не я,так шо не надо,ьы хотел этого,ты это получил,не получится и рыбку съесть и на хрене прокатиться, поцелуй иди Мишу в жопу., пока не поздно.
Луна-2
Преступность не имеет национальности и цвета кожи ...Преступность - это вседозволенность , типа , я все могу - я -крутой .....А уж тем более там где не действует закон .
Весёлый Роджер
Нет, ты прибл. в одном поясе. Но по сути мне по фую, дэ ты там сцука продажная обитаешь, а не по фую, что ты мразь садисткая пышаешься тут от смертей гражданского населения на Донбассе! И по сути, своим тупым трёпом, людей к войне призываешь, короче - ты их убиваешь! Вот такая ты жидоxoxлячая пердунистая продажная МРАЗЬ! Сам падлюка вакцину не сделал, а скольким уже жизнь покалечил, сколько уже умерли из-за твоей брехни, що Амэрыка з нами, що не бросит нас, що з ранку пришлёт нам предателям вакцину тай грошей бохато!? «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» Зачем тварь ты ВРАЛ? Зачем???
Луна-2
А закона, о запрете продажи в руки, лицам не достигшим возраста зрелости, оружия, там нет ? Иди у них только покаяние перед чернокожими...