Ендокринолог розповіла, чому в спеку не можна пити пиво
Здоровье01 июля 2021

Ендокринолог розповіла, чому в спеку не можна пити пиво

Угамування спраги пінним напоєм може привести до серйозних проблем зі здоров'ям

Ендокринолог розповіла, чому в спеку не можна пити пиво

Коли влітку стає надмірно жарко, багато людей починають пити більше рідини. Але не всі при цьому виконують рекомендації лікарів і п'ють звичайну воду або трав'яні чаї. Деякі люди не уявляють, як пережити температурні рекорди природи без кухлика або двох (а може трьох-чотирьох) холодного смачного пива.

Між тим, як стверджує лікар-ендокринолог Зухра Павлова, така звичка може призвести до погіршення стану здоров'я.

Чому пивом спрагу не вгамувати?

За словами експерта, теоретично пити пиво в спекотні дні можна. Але якщо розібратися в складі напою і його вплив на організм людини при таких вступних, то стає зрозуміло - так краще не робити.

- Теоретично будь-який холодний напій буде приємним в жарку погоду. Але пиво - це концентрований напій, який сприяє зменшенню рідини в клітинах і збільшення цієї рідини в міжклітинному просторі, - розповіла лікар.

Простіше кажучи, достаток пінного напою в спеку може спровокувати зневоднення. Хоча і не в чистому вигляді: пиво посприяє перерозподілу води в різних органах і системах, що в підсумку призведе до порушення і погіршення метаболічних процесів.

Рідкі калорії

Крім іншого, пиво небезпечне ще й тим, що у його любителів швидко з'являється зайва вага. Причина - в високій кількості калорій. Таким чином, якщо втамовувати спрагу в спеку тільки пивом, можна до кінця літа набрати не тільки зайві кілограми, але і заробити ожиріння.

- Пам'ятайте: пивом можна не тільки напитися, а й «наїстися» . Воно швидко покидає шлунок, тому насичення короткочасне, а потім буде потрібно з'їсти ще що-небудь, і вийде великий обсяг спожитих калорій, - підкреслює Павлова.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
про тупость тебе бы промолчать...
Лена
Сколько денег на эту мразь сейчас тратят!!!!! Зайдите в детскую онкологию твари!!!!! Этому чму 87 лет. Пусть дохнет — это естественно в этом возрасте!!!!!!!! Помогите лучше этими деньгами детям суки!!!!!
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!
Отож
Ну не только гавкать. Теперь,когда США доверили полячишкам кучку Абрамсов,они готовы к походу с целью посадить на московский трон нового Лжедмитрия. Осталось прихватить с собой нового гетмана Сагайдачного,- и дело в шляпе.