ЗдоровьеИсточник7 авг.

Фахівці назвали найгірші продукти при артриті

Зміна дієти при артриті може допомогти захистити від хворобливих симптомів, включаючи біль в суглобах, запалення і обмеження рухів. Однак деякі популярні продукти навпаки збільшують ризик болю. Фахівці розповіли, яких продуктів слід уникати, щоб уникнути неприємних відчуттів в суглобах.

nk_hauz/k8NYk1GnR.jpeg

Згідно з інформацією, опублікованою на медичному сайті Medical News Today, людям з артритом варто відмовитися від білого хліба вранці. Це пов’язано з тим, що білий хліб містить рафіновані вуглеводи, які можуть погіршити симптоми.

“Вишукані вуглеводи, такі як білий хліб, білий рис і картопляні чіпси, сприяють виробництву окислювачів з поліпшеним глікозилюванням. Вони можуть стимулювати запалення в тілі”, – уточнюють фахівці.

Крім цього, пацієнтам з артритом також слід уникати вживання занадто великої кількості оброблених цукрів, пише Express. Справа в тому, що вони викликають вивільнення цитокінів в організмі, які також посилюють запалення.

У великій кількості оброблений цукор міститься в газованих напоях, ароматизованій каві, фруктовому соку і навіть в деяких підсолоджених чаях.

Авторские статьи