Фахівці розповіли, чи може кокосова олія загоїти сонячні опіки і замінити сонцезахисний крем
Здоровьеwworld.com.ua9 дней назад

Фахівці розповіли, чи може кокосова олія загоїти сонячні опіки і замінити сонцезахисний крем

Кілька років тому кокосова олія отримала шалену популярність. Її використовували буквально всюди – від полоскання ротової порожнини до зволоження шкіри, пише Жіночий світ з посиланням на Insider. Також вважалось, що кокосова олія допомагає загоювати сонячні опіки. Але чи так це насправді?

Експерти сходяться у думці, що кокосову олію не слід наносити на опіки, особливо якщо вони вологі або ж на шкірі з’явились пухирі.

Кокосова олія – це густа жирна речовина, яка за кімнатної температури має консистенцію вазеліну. І це одна з останніх речей, яку потрібно наносити на обпечену шкіру, каже косметолог Кеннет Марк. Будь-який жир, який ви нанесете на опік, матиме зігріваючий ефект, що тільки погіршить ваше становище. Шкіра довше залишатиметься гарячою та почервонілою, а процес загоєння уповільниться.

Оріт Марковиц з Mount Sinai Hospital каже, що кокосова олія дає шкірі лише тимчасове зволоження, її ефект триває значно менше, ніж ефект від густого зволожуючого крему.

“Кокосова олія може закупорити ваші пори, і це не найкращий продукт, який можна використовувати на обличчі”, – говорить Гленн Коланський, доктор медичних наук, дерматолог з розширеної дерматологічної хірургії та лазерного центру в Tinton Falls, Нью-Джерсі.

Тож замість кокосової олії варто використовувати інші засоби, скажімо зволожуючий крем або гель алое. Але в першу чергу краще вжити застережних заходів, аби уникнути сонячних опіків. Вони спричиняють гіперпігментацію, викликають фотостаріння і навіть рак шкіри. Якщо ви ще не використовуєте сонцезахисний крем при кожному виході з дому, то саме час почати.

До речі, сонцезахисний крем кокосова олія теж замінити не може. В одному з досліджень 2011 року було встановлено, що олії, включаючи кокосову, арахісову та оливкову, блокують лише 20% УФ-променів. Це ніщо в порівнянні з SPF 15, який фільтрує 93% променів, SPF 30, який фільтрує 97%, або SPF 50, який фільтрує 98%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
К ты что Николай II ,что говоришь о себе во множественном числе?а вообще тебя сколько?,ха.
Елена
Что-то в лиси.
Елена
Что-то в лист здохло,у Роджера моё присутствие не наблюдается,ха,знаешь козлоослик, что-то тут не то,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Да Нет, он просто школяр бандеромавпёнок - тупой эбнутый ребёнок!
Весёлый Роджер
Можэ то так, а можэ ы ны так! Тильки одно не пойму, откуда такой гонор у проигравшего, смокчущего пиндосный х.й, причём без масла!? Скики масок холуям паны прислали? Во-во! А не подскажешь дэбил париотичный, ПЯТЬ котлов у xoxлoвермахта цэ дэ було? Алле Карл, ПЯТЬ!!! А в последнем пид Дебальцево за несколько часов вы потеряли почти ДВЕ дивизии салоедов и мечтателей о скидках на ЖКХ и бесплатном проезде!!! Сейчас это преподают в арт. колледжах Британии, как ВЫСШЕЕ мастерство работы артиллерии в современной войне! Так що смокчи и далее – холуй ты и нищебродный моральный урод! Доскакались «до самого краю…»!
продолжение следует-враг буде
Да кстати я не нарик и не пьяница А С нациков смеюсь за идиотов их считаем ...Уж больно лозунги такие как у Гитлера - а чем он кончил -это думаю тебе известно, гитлерюгенд паршивый...
от подстилки кацапской
Зачем брать нам Британию? и Львив ваш гуанистый, и Киев ?Львов сам уйдет к полякам, (Кстати МИЛОК ТЫ ЗАДНИЦЫ СТАРИКАМ МЫТЬ УЧИСЬ _ ПРИГОДИТСЯ), а Киев сам придет к нам -даже проситься будет в состав РФ....игра по -крупному еще не начиналась .