ЗдоровьеJul 29

Фахівці розповіли, які продукти корисні для печінки

Печінка виконує безліч життєво важливих функцій в організмі, в тому числі виводить токсини і шкідливі речовини з крові. Для нормального функціонування цього органу потрібна велика кількість поживних мікроелементів, багато з яких можна отримати, скорегувавши раціон харчування. Фахівці розповіли, які продукти корисні для печінки.

nk_hauz/-mfllytlf9epzrsobf8t.jpg

Зелений чай

Згідно з даними вчених з Японії, щоденне вживання зеленого чаю покращує показники здоров’я печінки. Це пояснюється наявністю в напої великої кількості антиоксидантів, а також сполуки під назвою катехін, пише MitoQ.

Хрестоцвіті овочі

До хрестоцвітних овочів відносяться броколі, цвітна капуста, брюссельська капуста. Вони є відмінним джерелом глутатіону, який запускає ферменти печінки, що очищають від токсинів. Крім того, вживання хрестоцвітних овочів збільшує вироблення глюкозинолату, що допомагає виводити канцерогени.

Читайте також: Шлях до довголіття: чотири способи продовжити життя і управляти старінням

Куркума

Куркумін є активним інгредієнтом куркуми і володіє потужними біологічними властивостями. Ця спеція допомагає ферментам, що виводить токсини, і містить антиоксиданти, що відновлюють клітини печінки.

Цитрусові

Цитрусові є основним джерелом вітаміну С, стимулюють роботу печінки і сприяють виведенню токсинів. Грейпфрут особливо корисний, оскільки він містить два основних антиоксиданти: нарингін і нарингенін. Вони захищають печінку від пошкоджень, зменшуючи запалення.

Буряк

Буряк також містить вітамін С і клітковину, які є природними очисними засобами для травної системи. Крім того, буряк допомагає розщеплювати токсичні речовини і виводити їх з організму.

Часник

У часнику багато сірки, яка активує ферменти печінки. Також він містить велику кількість селену, який підвищує рівень природних антиоксидантних ферментів і допомагає печінці боротися з ушкодженнями, викликаними окислювальним стресом.

Волоський горіх

Волоські горіхи є хорошим джерелом глутатіону, омега – 3 жирних кислот і амінокислоти аргініну, яка підтримує нормальне очищає дію печінки.

Оливкова олія

Органічні олії холодного віджиму, такі як оливкова, конопляна і лляна, надають відмінну підтримку печінки, допомагаючи виводити токсини з організму. Також було показано, що оливкова олія знижує рівень жиру в печінці.

💬 Последние комментарии
-----
«Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»
Весёлый Роджер
Есть универсальный пиндосный ответ от эбнутого сенатора Маккейна - Поднять Б-52 и ... не станет вопросов от Венгрии!
Весёлый Роджер
Шмуля - сам дуЛак! На вопрос таки тварь жидоxoxлячая отвечай, а не встречный задавай!
ЗАПОМНИТЕ - ЭТО уКРАИНА УГРОЖАЕТ !!!
украина пригрозила перекрыть поставки газа в Венгрию !!! А если бы такое заявила Россия? Какой вой и срач поднялся бы!!! Где отклики шышыа и всяких там гейроп на такое поведение украины???
ВОРОВАТЬ ТЕПЕРЬ ТЯЖЕЛЕЕ БУДЕТ!!!
украине тяжелее будет ВОРОВАТЬ газ без транзита в Венгрию! Когда в трубе газа меньше, - ВОРОВСТВО ЗАМЕТНЕЕ БУДЕТ!!!
Весёлый Роджер
«Являясь по данным ЦРУ США 39-ой экономикой мира в 2011 году (Сала Янеку та клятым москалям, що давали пиСдить у них газ!!!), сегодня Украина резко сдала позиции. Огромное влияние в вопросе бедности оказала революция 2014 года и резкая смена экономического курса. Основная проблема бедности, заключающаяся в ВЫСОКОМ УРОВНЕ КОРРУПЦИИ, тем не менее, сохранилась. Программа МВФ, нацеленная на экономический баланс в стране, стала ПРИЧИНОЙ БЕДНОСТИ и усиления темпов миграции. Тяжким бременем легли на плечи украинцев высокие тарифы на газ, воду, электричество. За 5 лет уровень бедных вырос с 14% до 25%.» Цэ ПЕРЕМОГА!!! Цэ Самая НИЩАЯ страна Эуропы! Сала пропа_Хандонам хунты, що уводит Тупых читачей от темы своей пиндосной колонии на тему России!!!
Весёлый Роджер
У меня, в отличии от тебя, продажного пидпиндосного пыдараса ДЕШЁВКИ - НЕТ хозяев! Я сам себе режиссёр и давно очень! А при чём тут Шмуля, твоё нынешнее предательство и воровство твоих членов ЦК КПУ или Перестройка Горбача, ты же НЕ встал на партсобрании тогда - не встал - вот и сиди сейчас и не вякай про то! Бздун пердун ты сраный! Иди вон про ёжиков с бобрами в орде пиши и как там у них на бензоколонке, атомы с пи-мезонами скрещивают та вакцины бадяжат! Щирая срань про то, дюже кохаить читать!