ЗдоровьеИсточник29 июл.

Фахівці розповіли про корисні властивості персиків

Багато фруктів відрізняються високим вмістом корисних речовин. Стало відомо про властивості одного з них.

nk_hauz/-mflivws9z3tlbkkubj_.jpg

Як повідомляє Organic Facts, мова йде про персик. У ньому міститься велика кількість калію, вітаміну А, бета-каротину і вітаміну С (аскорбінова кислота). Він також є гарним джерелом вітаміну Е (альфа-токоферолу), вітаміну К (філлохінону), вітаміну В1 (тіаміну), вітаміну В2 (рибофлавіну), вітаміну В3 (ніацину), вітаміну В6 і фолієвої кислоти. У них є кальцій, магній, залізо, фосфор, цинк і мідь. Чим же корисний цей популярний фрукт?

Знижує ризик раку

Дослідження показують, що персики багаті фенольними та каротиноїдними сполуками, які мають протипухлинні та протиракові властивості. Інше дослідження, опубліковане в журналі клітинної біохімії, показує, що персик також допомагає в боротьбі з різними видами раку, такими як рак молочної залози, рак легенів і рак товстої кишки.

Захищає серце

Дослідники з Каліфорнійського університету виявили, що фенольні сполуки, присутні в шкірці і м’якоті персиків Клінгстоун, допомагають підтримувати більш низький рівень ЛПНЩ (“поганого”) і стимулюють рівень ЛПВЩ (“хорошого”) холестерину. Це допомагає знизити ризик розвитку захворювань, пов’язаних з серцем, і підтримувати оптимальне здоров’я серцево-судинної системи.

Виводить токсини

Персики корисні для очищення організму – вони сприяють виведенню шкідливих токсинів з печінки і нирок. Ці фрукти широко використовуються в багатьох культурах при виробництві трав’яних продуктів детоксикації, таких як детоксикаційні чаї.

Продовжує молодість

Персики є джерелом цинку, який має омолоджуючі властивості. Експерт Рональд Клац, який вивчає питання довголіття і продовження молодості, говорить, що споживання багатих цинком продуктів, таких як персики, сприяє виробленню антитіл і пригнічує пошкодження клітин, викликане вільними радикалами.

Авторские статьи