ЗдоровьеИсточник11 июл.

Фахівці розповіли про зміни, які вказують на злоякісну пухлину сечового міхура

Сечовий міхур є своєрідним «надувним балоном» організму, в якому може зберігатися до 400 мл рідини. Коли в його слизовій оболонці починають накопичуватися аномальні клітини, це може сформувати пухлину, яка в деяких випадках поширюється і в м’яз. Ракове утворення в цьому органі може викликати певні проблеми з туалетом, нагадують фахівці з Cancer Research UK. Вони розповіли про зміни, які вказують на злоякісну пухлину сечового міхура.

nk_hauz/-meklxf74m4r7es4cyk4.jpg

Кров в сечі. Чоловікам і жінкам потрібно стежити за тим, наскільки чистою є їх сеча і чи є в ній кров. Майже в 80% випадків раку сечового міхура саме її поява є ключовою ознакою захворювання. Відтінок крові найчастіше виявляється яскраво-червоний, але може виглядати і темно-коричневим. Медики відзначають, що іноді кількість крові в сечі буває настільки незначною, що визначити її наявність дозволяє лише аналіз сечі.

Зміна частоти сечовипускання. Ще одна проблема, яка вказує на пухлину в сечовому міхурі, – це більш часте сечовипускання.

Нездатність терпіти. Необхідність терміново сходити в туалет, яка виникла раптово та не піддається контролю, теж може бути одним із сигналів злоякісного процесу.

Дискомфорт при сечовипусканні. Біль або печіння при сечовипусканні також входять до переліку проблем, які вказують на пухлину.

Інші ознаки:

  • безпричинна втрата ваги,
  • біль в спині, нижній частині живота або кістках,
  • почуття втоми, загального нездужання.

Лікарі Національної служби охорони здоров’я підкреслюють, що більшість випадків раку сечового міхура викликаються впливом шкідливих речовин: зокрема, тютюновий дим стає причиною кожного третього випадку захворювання. Источник:  Новости Ю

💬 Последние комментарии
Елена
В нашем беспокойном мире всё может быть.
Елена
Горбачев и Ельцин кумиры Роджера.
Вася
Что то я очкую
РаДар
Три урода и предателя интересов народа! Вечный позор и анафема! Им и их продажным "элитам"! Такие же уроды сейчас занимаются закабалением людей, фашизацией режима правления, проводя насильственную вакцинацию! Это они устраивают диверсии и аварии на шахтах и предприятиях! Это они уничтожают образование, культуру и историческое наследие предков! Это они паразитируют на труде других, презирают и унижают тружеников! Верные слуги Запада, они ни перед чем не останавливаются, и готовы предавать и продавать свою страну и народ! ВРЕМЯ ИХ ВЫШЛО! Они не уйдут от справедливого гнева людей и Божьего Суда! Пусть так и знают!
Елена
В Америке всё есть,в большом количестве.
Елена
У Нуланд наверное разведданные есть,она не с потолка такое взяла.
Елена
Тупые долго на войне не живут,там все долго не живут, тупых убивают первыми.