Фастут діє на організм як інфекція
Здоровье18 июня 2021

Фастут діє на організм як інфекція

Цілком можливо, що фастфуд сприймається нашим організмом, як якийсь шкідливий вірус. До такого висновку прийшли дослідники з Британії.

Всі ми знаємо про шкідливість фастфуду - їжі, яка містить безліч калорій, але майже не має ніякої поживної цінності для організму. Фастфуд це основа західної дієти - причини епідемії ожиріння, серцево-судинних і онкологічних захворювань. Можливо, дослідники розібралися з тим, чому фастфуд робить такий негативний вплив на наш організм крім власне ожиріння. Виявляється, тіло сприймає таку їжу, як якусь інфекцію.

Лабораторним мишам в ході експериментів давали їжу, що містить насичені жири, цукру і багато солі протягом місяця. Спеціально з їх дієти виключили свіжі фрукти. Виявилося, що в крові мишей спостерігається різкий сплеск імунних клітин. Організм народжує таку реакцію в тому випадку, якщо піддається атаці мікробної інфекції. Тобто фастфуд тіло сприймало, як інфекцію, і у відповідь народжувало запалення для захисту.

Імунна система може запам'ятовувати ту реакцію, яку вона народжує у відповідь на інфекції. Отже, в міру часу при регулярному вживанні фастфуду організм звикне зустрічати його запальними процесами. Ну а повернутися до здорового харчування в цьому випадку стане ще важче.

Написать комментарий