Головні симптоми дефіциту омега-3
Здоровье25 января 2021

Головні симптоми дефіциту омега-3

Омега-3 - це група поліненасичених жирних кислот, які захищають клітинні мембрани і внутрішні органи від руйнування. Без таких з'єднань неможлива повноцінна робота нервової, імунної та серцево-судинної систем. Крім того, вони стримують запальні процеси, покращують стан суглобів, борються з емоційними розладами і синдромом хронічної втоми.

Про дефіцит омега-3 в організмі часто говорить погіршення стану шкіри - сухість, чутливість або акне. Жири омега-3 покращують цілісність шкірних бар'єрів, запобігаючи втрату вологи і захищаючи її від подразників, які можуть привести до поширених проблем.

За словами вчених, омега-3 жирні кислоти можуть допомогти в лікуванні нейродегенеративних захворювань і розладів головного мозку, таких як хвороба Альцгеймера, деменція і біполярні розлади. Багато досліджень показують кореляцію між низьким рівнем омега-3 і більш високою частотою депресії.

Омега-3 також допомагає зберегти волосся здоровими. Зміни в структурі, цілісності і щільності волосся можуть вказувати на дефіцит важливого речовини в організмі.

Крім того, до поширених симптомів дефіциту омега-3 відносять постійну спрагу, ламкість нігтів, болі в суглобах і м'язах, повільне загоєння ран, саден, подряпин, стомлюваність, слабкість, втрата працездатності та часті застуди, як наслідок зниження імунітету.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
60 лет минитмену
Так держать-Америга вперед! Шышыа самая сильная армия в Мире Талибов и моджахедов. А ха ха ха ха.
Жесть
Чел который ничего не сделал- только изменял королеве получит Памятник. А ха ха ха.
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.