Google і Facebook відшкодують майже півмільйона доларів за непрозору політичну рекламу

07.02.2019 11:35 1news.com.ua
Компанії Google і Facebook погодились виплатити 455 тисяч доларів відшкодування у рамках врегулювання справи про ніби неналежне збереження даних щодо замовників політичної реклами. Про це повідомляє 1NEWS.

Компанії з 2013 року не виконували вимоги про збирання, зберігання та публікацію інформації про замовників політичної реклами на інтернет-ресурсах. При цьому стверджується, що кандидати на політичні пости та політичні комітети заплатили за розміщення політичної реклами в Google 1,5 мільйона доларів, а Facebook – 5,1 мільйона.

При цьому Google виплатить 217 тисяч доларів США, а Facebook – 238 тисяч доларів США. Судові позови двом інтернет-гігантам були пред’явлені у червні 2018 року. Обом компаніям закидали невиконання законів щодо прозорості політичних рекламних оголошень.

Речниця Facebook Бет Готьє зазначила, що компанія вітає урегулювання спору. “Ми серйозно працюємо, щоб захистити чесність виборів і упередити закордонне втручання. Ми переконані, що вся реклама має бути прозорою на Facebook”, – заявила Готьє.

В рамках угоди з врегулювання Google і Facebook повністю відкидають відповідальність за незбереження даних і заперечують будь-яке порушення закону зі свого боку.

Комментарии

Добавить комментарий