Група крові чоловіка впливає на характер і інтимні вподобання
Здоровьеzdorovia.com.ua23 марта 2015

Група крові чоловіка впливає на характер і інтимні вподобання

На чоловічий характер багато що може впливати, зокрема і група крові, яка в нього є. Хто з чоловіків більш пристрасний і ініціативний по крові - читайте у "Країні Здоров'я".

Власники першої групи крові – завойовники й мисливці. Такі хлопці активні, йдуть напролом і домагаються своєї мети будь-якою ціною. Секс для них – постійна нав’язлива потреба, тому будьте готові до боротьби й оборони.

Друга група крові – повна протилежність першій. Хлопці спокійні, врівноважені, вони завойовуватимуть об’єкт пристрасті довго та поступово. Такі хлопці прекрасні залицяльники, хоча іноді дівчатам набридає надмірна їхня правильність і відсутність ініціативи. Ті, в кого друга група крові – ідеальні чоловіки, дбайливі, лагідні й надійні.

Парубки з третьою групою крові – розважливі й спокійні, вони люблять тусуватися, обожнюють спілкування, уважні в ліжку, але цілком можуть обійтися й без усього цього. Відмову дівчини вони переносить спокійно, знаходячи цікавіші варіанти. Такий хлопець здатен піти не попрощавшись, і так само швидко повернутися.

Чоловіки з четвертою групою крові – найзагадковіші й найбільш суперечливі, найпривабливіші та цікаві. Любовна гра для них – тонкий фарс, оригінальна вистава. З ними ви точно не нудьгуватимете.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
:-)
ера
и причем тут ...ООН...ты поройся ...найди свою цитату...как считал количество бедных по ....обьему выпитой водки...ЛАННА милый РО...мне надоело стучать клавишами...ПРОСТИ ЕСЛИ ОБИДЕЛА...тревожить больше ТЯ не буду
Технолог
Ну,я почти гений)))
Елена
Разве я что-то не так написала?Ты хочешь сказать что Тушки Дудаева не бомбили в Афганистане?Ты это хочешь сказать?Ты всегда был брехуном.Осборн может не в курсе,а я то знаю.
Елена
У тебя все ходы записаны, контора пишет,Роджер ты больной человек.где ладья?ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украин!Тут не надо было быть провидицей чтобы не догадаться что козлоослик и Эру на меня повесит с Петром,что это всё один человек,ха.дурень ты козлоослик, дурень.
Весёлый Роджер
Шановний Оззи, ой ну шо вы? Прапор с продуктово-одёгового складу НИКОГДА НЕ ВРЁТ, он прости 3.14здтит как дышит! Он сам бачил те бомбардировки у биноклю со складу ЮГВ СА, ну когда обмывал, удачно украденные и реализованные два вагона тушенки со сгущенкой! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ОЙ, так может вы пани «ера» про ЭТО! «По данным ПРООН (Программа развития ООН), за чертой бедности сейчас находятся 60% жителей Украины; в 2013 г., то есть до государственного переворота, их было В ТРИ РАЗА меньше. МВФ считает, что по итогам 2019 года Украина стала самым бедным государством Европы по уровню ВВП на душу населения и среднемесячной зарплате.» Ну так на это вам пропахандон Шмуля сейчас ответит, шо то було раньше, а сейчас подъём и покращення кожной день и один хрен вин каже – «Ударим голой *опой по Эуропе!» Вы там Сало часом не роняете? А у вас мигрени бывают?