Група крові чоловіка впливає на характер і інтимні вподобання
Здоровьеzdorovia.com.ua23 марта 2015

Група крові чоловіка впливає на характер і інтимні вподобання

На чоловічий характер багато що може впливати, зокрема і група крові, яка в нього є. Хто з чоловіків більш пристрасний і ініціативний по крові - читайте у "Країні Здоров'я".

Власники першої групи крові – завойовники й мисливці. Такі хлопці активні, йдуть напролом і домагаються своєї мети будь-якою ціною. Секс для них – постійна нав’язлива потреба, тому будьте готові до боротьби й оборони.

Друга група крові – повна протилежність першій. Хлопці спокійні, врівноважені, вони завойовуватимуть об’єкт пристрасті довго та поступово. Такі хлопці прекрасні залицяльники, хоча іноді дівчатам набридає надмірна їхня правильність і відсутність ініціативи. Ті, в кого друга група крові – ідеальні чоловіки, дбайливі, лагідні й надійні.

Парубки з третьою групою крові – розважливі й спокійні, вони люблять тусуватися, обожнюють спілкування, уважні в ліжку, але цілком можуть обійтися й без усього цього. Відмову дівчини вони переносить спокійно, знаходячи цікавіші варіанти. Такий хлопець здатен піти не попрощавшись, і так само швидко повернутися.

Чоловіки з четвертою групою крові – найзагадковіші й найбільш суперечливі, найпривабливіші та цікаві. Любовна гра для них – тонкий фарс, оригінальна вистава. З ними ви точно не нудьгуватимете.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
SARS-CoV-2
Эту мовную клоаку уже ничего не сделает чище.
ИНЖЕНЕР
ЛУГАНСКИЙ С В всем заявляет,что у него семь высших образований что он закончил три академии,два университета и два института,кроме того он МАСТЕР СПОРТА и неоднократный ЧЕМПИОН УКРАИНЫ и СССР
гость
супер
гость
Петя, эк тебя как клинит. Слова застряли...
Елена
А ты козлоослик, полный дегенерат.,ха.
Игбун Хохлов
"...а матчи можно будет проводить на аренах «Майнца», «Хоффенхайма», а также в Дармштадте и Висбадене. " Там же курятники, а не стадионы.) Может, они планируют без зрителей играть, но все равно стрёмно. В Москве 4 стадиона высшей категории плюс ВТБ-Арена (!?), куча полей для тренировок. Лучшего места не придумать.
Весёлый Роджер
Луночка привет! Гениально, я не знал про Марс! Спасибо за инфу. И действительно, смотришь на эти безмолвные пустыни Марса - никак шумеры з xoxлами поработали - "волшебные" всё таки у них руки, как у экс-прапора Шмули, всё до чего касаются - у гивно превращается!