Здоровьеdobryjlikar.comDec 22

Хочете зміцнити пам’ять? Вдихайте через ніс

Вдих через ніс може зміцнити пам'ять людини. Такого цікавого висновку дійшли американські психологи і неврологи.

Вчені з'ясували, що дихання через ніс зміцнює пам'ять і підсилює реакцію на лякаючі стимули, а при диханні через рот цей ефект зникає. За даними дослідників з Північно-західного університету (США), ритм дихання створює електричну активність в мозку людини, яка підсилює емоційні судження і вилучення інформації з пам'яті. Крім того, вони встановили, що люди були готові згадувати страшні обличчя більш швидко, коли вдихали, а не видихали. При цьому люди також частіше запам'ятовували об'єкти, якщо вдихали, а не видихали. Це явище не спостерігалося, якщо дихання здійснювалося через рот, пише medikforum.ru. Одним з ключових висновків цього дослідження є те, що має місце суттєва різниця в активності мозку в зонах амігдали і гіпокампу під час вдиху в порівнянні з видихом. Коли людина вдихає, здійснює стимуляцію нейронів нюхової кори, амігдали і гіпокампу по всій поверхні лімбічної системи. Дослідники припускають також, що амигдала всередині кожної півкулі головного мозку міцно пов'язана з емоційною обробкою емоцій, які лякають. Ці висновки були зроблені на основі спостережень за 60 добровольцями, яким показували обличчя людей, котрі демонструють вираження страху або здивування, а вони приймали швидкі судження і рішення на основі емоційних переживань в умовах лабораторії. При цьому вченими здійснювався спеціальний контроль за їх диханням.

💬 Последние комментарии
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Польша пошла по наклонной вниз. Все должно закончиться депортацией поляков в Сибирь, на их историческую родину. Польша, уходи!
Авторские статьи
Авторские статьи5ч. назад
Первое применение "Bayraktar" на Донбассе инсценировка от Квартал-​95
Авторские статьи13ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи13ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи14ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи17ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи17ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества 2
Авторские статьи18ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи18ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи18ч. назад
Великий стратег начинает?