Як боротися з акне, яке викликають медичні маски
Здоровьеnashamama.com3 дня назад

Як боротися з акне, яке викликають медичні маски

Нові реалії карантину. Що ж робити? Повідомляє сайт Наша мама.

Одна з "нових" причин виникнення акне - носіння маски. Цей захисний елемент безперечно необхідний, щоб знизити ризик зараження вірусом, але шкірі від цього не легше. Дерматологи навіть ввели спеціальний термін "маскне", щоб позначити недосконалості шкіри, викликані регулярним носінням захисної маски.

Носіння захисної маски - обов'язкова міра для профілактики вірусу, однак згубний вплив на шкіру можна мінімізувати.

1. Регулярно міняйте маску. Якщо маска одноразова, її слід міняти кожну годину (в крайньому випадку, кожні 2), тканинну маску необхідно прати кожен день, тому що матеріал відмінно накопичує бактерії.

2. Не використовуйте багато макіяжу. Якщо ваша косметичка зовсім засумувала на полиці, не відмовляйте собі в задоволенні, просто зробіть акцент на очі, а на нижній частині обличчя використовуйте мінімум косметики.

3. Правильно підбирайте догляд. Зробіть ставку на зволоження і антиоксиданти (вони мають потужний протизапальний ефект). Вітамін Е, ретинол і саліцилова кислота - то, що вам потрібно. Перед виходом на вулицю дерматологи рекомендують нанести на ділянки, де маска стикається зі шкірою, тонкий шар вазеліну - він помітно зменшить тертя, що не закупорюючи при цьому пори.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
К ты что Николай II ,что говоришь о себе во множественном числе?а вообще тебя сколько?,ха.
Елена
Что-то в лиси.
Елена
Что-то в лист здохло,у Роджера моё присутствие не наблюдается,ха,знаешь козлоослик, что-то тут не то,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Да Нет, он просто школяр бандеромавпёнок - тупой эбнутый ребёнок!
Весёлый Роджер
Можэ то так, а можэ ы ны так! Тильки одно не пойму, откуда такой гонор у проигравшего, смокчущего пиндосный х.й, причём без масла!? Скики масок холуям паны прислали? Во-во! А не подскажешь дэбил париотичный, ПЯТЬ котлов у xoxлoвермахта цэ дэ було? Алле Карл, ПЯТЬ!!! А в последнем пид Дебальцево за несколько часов вы потеряли почти ДВЕ дивизии салоедов и мечтателей о скидках на ЖКХ и бесплатном проезде!!! Сейчас это преподают в арт. колледжах Британии, как ВЫСШЕЕ мастерство работы артиллерии в современной войне! Так що смокчи и далее – холуй ты и нищебродный моральный урод! Доскакались «до самого краю…»!
продолжение следует-враг буде
Да кстати я не нарик и не пьяница А С нациков смеюсь за идиотов их считаем ...Уж больно лозунги такие как у Гитлера - а чем он кончил -это думаю тебе известно, гитлерюгенд паршивый...
от подстилки кацапской
Зачем брать нам Британию? и Львив ваш гуанистый, и Киев ?Львов сам уйдет к полякам, (Кстати МИЛОК ТЫ ЗАДНИЦЫ СТАРИКАМ МЫТЬ УЧИСЬ _ ПРИГОДИТСЯ), а Киев сам придет к нам -даже проситься будет в состав РФ....игра по -крупному еще не начиналась .