Здоровьеditey.comOct 4

Як навчити дітей 3-5 років любити читати з батьками?

Далеко не всі діти (та й дорослі теж) люблять читати. Це велика проблема, адже начитаність дозволяє людині краще і повніше висловлювати свої почуття, красиво спілкуватись і просто розвивати свій внутрішній світ.

nk_hauz/-midbxpmbk6s2ohm3myh.jpg

Це період активного дорослішання малюка. Цей вік передбачає, що ви нарешті можете ставити дитині питання під час процесу читання.

1. Читайте та обговорюйте Знову-таки, не обмежуйтесь виключно текстом. Описуйте малюнки, пояснюйте та говоріть з дитиною про те, що відбувається у книзі. Не забувайте питати у вашого малюка про те, хто, де і коли виконує певні дії. Однак, не забувайте, що дитині необхідна достатня кількість часу для того, щоб дати відповідь.

2. Відвідуйте бібліотеки Підкріплюйте інтерес дитини до книг завдяки відвідуванню бібліотек або книжкових магазинів. Покажіть малечі, як багато є людей, які насправді насолоджуються читанням книг. Крім того, дозвольте малюку самому обирати, яку книгу взяти і прочитати вдома.

Книги, які варто обирати для такого віку:

- Книги, які розповідають цікаві історії. - Література, яка вчить рахувати, читати і знаходити якісь деталі на сторінках. - Книжки із простими текстами, які малеча може легко запам’ятати. - Книги про школу. - Література про те, як заводити друзів. - Книги про дітей, які схожі на вашого малюка, і яким подобаються ті ж самі речі. А також про тих, чий стиль та місце проживання зовсім відрізняються.

Книга — це базове джерело знань для кожної людини. Тому дуже важливо, щоб малеча любила взаємодіяти з ними. Хто ж, як не ми, батьки, можемо насправді допомогти дитині у цій справі? Отож, читайте своїм дітям частіше та допомагайте їм рухатися у правильному напрямку.

Авторские статьи
Авторские статьи35м. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи1ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления
Авторские статьи2ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией
Авторские статьи2ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи2ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи2ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов
Авторские статьи3ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину
Авторские статьи4ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи5ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США