Як печені овочі шкодять зубам?
Здоровье08 ноября 2020

Як печені овочі шкодять зубам?

Дослідження фахівців з Університету Данді показало, що запікання в духовці овочів, наприклад, кабачків, цибулі та болгарського перцю, збільшує в них рівень кислотності. Тушковані і варені овочі настільки високою кислотністю не відрізняються, наголошують експерти.

За їх словами, їжа з високим рівнем кислот, здатна викликати пошкодження зубів і виникнення карієсу нітрохи не слабкіше цукру.

Фахівці провели екперимент. Вони готували овочеву страву, при цьому овочі запікалися або ж варилися. У рецепті використовували цибулю, зелений перець, кабачок, томати і баклажани.

Врезультаті, оцінивши рівень кислотності двох фактично однакових страв, вчені встановили, що та страва, яку готували з запечених овочів, мала показники кислотності, рівні показниками газованих напоїв. Тим часом, добре відомо, що газовані напої в силу своєї концентрації кислот сприяють розвитку ерозії дентину - твердої тканини зубів.

Вчені рекомендують враховувати фактор кислотності їжі. Понад 90% британських стоматологів повідомили, що регулярно стикаються з випадками кислотної ерозії у своїх пацієнтів. Така ерозія за їхніми словами сприяє в тому числі звичка пити свіжовичавлені соки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Написано для внутренне переселенных лиц, причём здесь мусульмане из Европы?Вы Ера пьяная? не понимаете написанного?
Елена
Ты не признаешь жителей луганской и Донецкой областей гражданами Украины?Ты что себе уёбок позволяешь, ебаный сепаратюга,за такие слова в петушатник тебя ми чтобы жопа твоя ,очко твоё всегда работало, ебаный сепаратюга.И Крым и Донбасс это Украина и жители их это тоже граждане Украины.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
е
Пример для подражания для Украины..
е
Очередные украинские патриоты...учат жить из Канадщины..
ера
Елена...европа дает кредит ....переселенцам -беженцам-масульманам...из европы!...мож...немного и нашим перепадет...неужели не ясно..
Кот Матроскин
Реформы, реформы... Туману напустили, мозги запудрили, а законные гробовые чернобыльцам уже сейчас не выплачивают. Где деньги, Зе?
е
Так чемодан, вокзал,Европа..не зачем было страну разваливать ради печенек пиндосов.. Ты детка из окопов пишешь? Нет, а чего? Энурез с диареей мучают? Если не помнишь ничего из своих свидомых кричалок, то ничем помочь не могу...