Як покращити дитячий апетит?
Здоровьеzdorovia.com.ua06 февраля 2021

Як покращити дитячий апетит?

Як поліпшити дитячий апетит?

Якщо у крихітки були виявлені проблеми зі здоров'ям, які заважають їй нормально приймати їжу, то потрібно починати лікування. А якщо поганий апетит пов'язаний з особливостями характеру, розпещеністю або вибірковістю в їжі, то потрібно: 1. Регулярно гуляти з дитиною на свіжому повітрі, вигадувати різноманітні веселі ігри, при яких потрібно бігати, скакати, наздоганяти, стрибати, лазити. 2. Провітрювати квартиру. 3. Дотримуватися певного режиму годування, не допускати, щоб дитина їла солодощі між прийомами їжі. 4. Купити малюкові красивий і яскравий посуд з його улюбленими героями або тваринами, виділити йому певне, його власне місце за сімейним обіднім столом. 5. Приходити на кухню в гарному настрої, не намагатися нагодувати дитину в ті моменти, коли він плаче або засмучений. 6. Не заганяти його в рамки і не змушувати його їсти ту їжу, яка йому категорично не подобається, постаратися знайти альтернативу продукту, якщо він корисний. 7. Не заманювати дітей на кухню солодощами. 8. Використовувати для перекусів фрукти або овочі з швидкими вуглеводами (морквина, фініки, яблуко). Вони добре втамовують голод, підвищують апетит і піднімають настрій. А ось від хлібобулочних виробів і солодощів краще відмовитися. 9. Спробувати запропонувати дітям приготувати разом з мамою якусь страву, а потім також разом її з'їсти. 10. Прикрашати дитячі страви зеленню, робити їх максимально привабливими. Головне - не захопитися. Можливо, вразливий малюк прийме бутерброд у вигляді сонечка за живу істоту і знову відмовиться їсти. 11. Розуміти, що у людини певний метаболізм. Якщо малюк відмовився від їжі, але поводиться весело і активно, панікувати не варто. Він обов'язково попросить їсти, коли відчує голод. 12. Не намагатися нагодувати якоюсь їжею в якості покарання. Їжа, яка надійшла в організм без бажання, буде погано перетравлюватися.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
вот вы смеётесь над бицухой-зеленухой, а этому хлопцю из панов президентов надо памятник в таком вот виде поставить. Чтобы изображал минимум Херакла, или даже в атлантовом смысле. Представляете как будет монументально? - пан Зеленский держит на своих могутных плечах глобус Украины, а злобный врач ему в накаченную ягодицу делает укольчик. И сразу видно - страдает хлопец за народ, ох как страдает наш херакл от индийской вакцины. И мысли все об одном - "что-то я продешевил, надо было не лям, а два ляма требовать с индюков за рекламу?"
Елена
Вы же сами говорите что население убывает в Украине, украинцы ведь не резиновые(как роджер),не могут физически больше съесть,чем могут,вы потому что ничего этого не понимаете,а Америка и Европа по любому Украине помогут.Слава Америке и Европе!
Елена
Пройдёт когда нибудь эта зараза,а Роджер нет,Зло оно вечное,ха.
А ха ха ха
Кому нужен этот город мертвых. ЛОКДАУН сплошной. Надо переназвать в Некрополис.
ГЫ
Да у них там походу все как в сериале Изгоняющий дьявола. Пелоси, Байден, Клинтон, Харрис. Все бесноватые. Особенно Пелоси ...... на фотку её гляньте - демон демоном.
ГЫ
Пусть лучше на хер идет.....
УКР
Еще раз надо привить Президента, Ляшко и Степанова. Может изменим тенденцию.