Здоровьеzdorovia.com.uaSep 3

Як покращити самопочуття дитини

Зробіть ставку на ігри на свіжому повітрі Дослідження показують, що діти у віці до 14 років витрачають на розважальні пристрої в середньому 23 години на тиждень. Один із способів боротьби з цим - включити в розпорядок дня заходи на свіжому повітрі, наприклад прогулянки на природі або гру в парку.

nk_hauz/3PxdXEVnR.jpeg

Практикуйте медитації Усвідомленість зараз на піку популярності, проте більшість сприймає її як практику для дорослих. Але діти теж можуть виграти від присутності в поточному моменті. Одне дослідження показало, що практики усвідомленості покращують психічний і фізичний добробут молоді. Ведення щоденника Ви не можете захистити дитину від кожного негативного досвіду, але ви можете допомогти їй справитися зі стресом здоровим способом. Ведення щоденника - це хороший спосіб висловити свої думки, почуття і переживання, особливо якщо ділитися ними ні з ким не хочеться. Ця практика допомагає в організації і структуризації своїх проблем.

💬 Последние комментарии
НЕФТЬ ПРЕВЫШЕ ВСЕГО !!!
А из нефти, говорят, можно делать всё подряд - мармелад и шоколад, лимонад и апельсины! Очень вкусно, говорят! Только пахнет керосином!!!
е
Т.е. по твоему дешевле покупать не напрямую у продавца, а через кучу прокладок ??? Это такая свидомая математика???
е
Ах вырвалось??? Только в мой адрес маты звучали не менее десятка раз и только за то что мнение другое и требовал пояснить ТВОИ собственные утверждения... Шо опять склероз, тупое ты существо??? Как ты к людям , так и они к тебе, но до тебя недоумка это не доходит( тоже кстати ТВОИ слова)... Как научишься отвечать за свои слова, вот тогда и говорить с тобой будут иначе, трепло брехливое...
олег
ужос, какой "представитель Бухареста"?! О времена! О нравы!
Елена
Я знаю цену, причём тут это,я не за неё.
Антиелена
Не, ну фееричная дура Ленка-пенка!!! Ты с калькулятором совсем не дружишь? Ну вот нахрен ты это пишешь?
Газик Эвтаназик
Есть куда ещё стремиться.