Здоровьеzdorovia.com.uaSep 24

Як поповнити запаси вітамінів на зиму?

Початок осені - найсприятливіший час, щоб запастися вітамінами на зиму. Тому дієтологи радять їсти побільше свіжих овочів і фруктів.

nk_hauz/-mhye8tlbqwr4f-yqv8i.jpg

За словами дієтолога Карини Дайнеко, такі фрукти, як слива і груша, наприклад, дуже багаті вітамінами і мінералами.

"Це м'яка клітковина і в сливі її не так багато, як, наприклад, у винограді або кавуні. Тому ці продукти можна вживати людям з цукровим діабетом. Груша - природний сорбент, який очищає кишечник. Але її слід споживати окремо від іншої їжі", - зазначила Дайнеко.

Дієтолог також застерегла, що людям із запальними захворюваннями шлунка і кишечника грушу варто вживати обережно, тому що це досить важкий продукт.

А ось гарбуз дієтолог називає справжнім національним суперфудом. Перш за все, через великий вміст заліза. "Гарбуз багата вітамінами групи В. Багата калієм, який дуже благотворно позначається на серцево-судинній системі, допомагає виводить зайву рідину", - підсумувала Дайнеко.

Порада: щоб отримати від овочів і фруктів максимальну користь, їжте їх в першій половині дня і не більше 350 грамів за раз.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Родом из СССР
Кулеба - лучший друг Путина. Хорошо пиарит. Аж завидно.
ХОДЯТ СЛУХИ
Ходят слухи будто Харкив будет зваться ,,Байден Байден,, ! Ну а Куев - ,,Псаки Сити,, обзовут!!!
ПОТЕРПИТЕ ЧУТЬ ЧУТЬ
К ДНЮ НЭЗАЛЭЖНОСТИ В ПОДАРОК ВСЕМ уКРАИНЦАМ СПИШУТ ДОЛГИ ЗА ЖКХ. ВСЕМ! ПОТЕРПИТЕ ЧУТЬ ЧУТЬ. НЕМНОГО ОСТАЛОСЬ...
Елена
Как бы сказал Роджер , сейчас всё можно купить ,а раньше,как говорит Роджер ничего не было,голодал Роджер,умирал с голоду а сейчас всё есть,куда хочешь можешь поехать, сколько хочешь машин можешь иметь,чуешь е разницу,вот сейчас жизнь,по словам Роджера,полная благодать и абсолютное счастье, ибо предприниматели сделали жизнь людей прекрасной и счастливой,по словам Роджера,ты понимаешь Е ,в какое счастливое время ты живёшь,цени это, тебе Е сказочно повезло жить в этом земном раю,по словам Роджера,хе,вот примерно так.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ
А откуда Кулеба так хорошо знает то, что хочет В.В Путин?
Спортзал
Тренер по финес.
999
Зачем тратиться на отель? Прекрасно подойдет и ялтинская квартира Зеленского.