Здоровьеzdorovia.com.ua27 окт.

Як щоденна хода впливає на організм?

Багато лікарів рекомендують ходити кожен день. Це дозволить отримати певну користь для здоров'я. Але які саме?

nk_hauz/-mkcfrojqkaojgqhyach.jpg

Вплив ходьби на організм

Регулярна ходьба корисна не тільки з фізичної, а й з психологічної точки зору. Вона допомагає знизити щоденний стрес за рахунок природного вироблення ендорфінів. А поєднання ходьби із зустріччю з друзями допоможе отримати додаткову порцію позитивних емоцій.

Ризик захворювань

Варто згадати і фізичну сторону питання. За даними Клініки Мейо, регулярна ходьба може не тільки допомогти в підтримці здорової ваги, але і запобігти гіпертонії, діабету 2 типу та серцевим захворюванням.

Кістки і м'язи

Фахівці Клініки Мейо також згадують, що ходьба допомагає зберегти силу в м'язах і кістках, що особливо важливо з віком, коли мобільність знижується. Крім того, ходьба підходить для більшості людей, особливо, якщо інші види фізичної активності доводиться обмежувати.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!