Як схуднути, не докладаючи зусиль?
Здоровьеnashamama.com15 ноября 2020

Як схуднути, не докладаючи зусиль?

Якщо ви хочете повернути собі стрункі форми, але не маєте часу (чи бажання) докладати великих зусиль, сидіти на жорсткій дієті і ходити в зал, тоді для вас наступні поради.

За 15 хвилин до прийому їжі пийте воду Склянку води. Це потрібно не для того щоб зменшити апетит, а щоб було хороше травлення. Чим краще травлення, тим краще засвоюються корисні речовини. А чим краще засвоєння – тим більше і довше буде відчуття насиченості. Крім того, чим більше свіжої, не кип’яченої води випиваємо – тим менший відсоток жиру в організмі.

Солодощі вживайте до 14:00 Якщо так робити то майже всі калорії спалюються і не перетворюються на жир. Чим ближче до вечора, тим більша ймовірність конвертації в зайвий жирок. Краще обов’язково з’їсти це на початку дня, ніж цілий день утримуватися, а потім ввечері з’їсти все.

Лягайте до 12 ночі, прокидайтеся до 8 ранку Організм має свої біоритми і якщо правильно лягати спати, організм правильно працює, правильно відновлюється і не піддається стресу. А якщо немає стресів через пізній сон, то всі процеси правильно проходять, організм добре спалює жири. Краще не спати більше ніж 8-9 годин і не менше ніж 7.

Вірте, що ви схуднете Викиньте думки про те, що ви не зможете скинути зайву вагу. Забудьте про генетику, гормони, у вас все вийде. Це все психосоматика, якщо ми віримо що ми хворі, то ми захворіємо, якщо віримо що ми здорові – то організм в рази швидше відновиться після хвороби, навіть без стимуляторів. Тому, це ще один з ключових факторів для схуднення.

Більше дихайте Чим більше кисню потрапляє в наш організм – тим краще окислюються жири і тим легше вони спалюються. До прикладу, під час бігу спалюється не більше калорій, ніж за одне важке тренування. Але коли ми бігаємо, то калорії організм бере саме з жиру, а не з м’язів чи глікогенових запасів. Все це пов’язано не лише з бігом, а і з інтенсивним диханням. Тому, якщо не маєте можливості бігати, то робіть дихальні вправи хоча б раз в день по 5-10 хв, повільно вдихаючи повітря на повні груди і живіт, носом, та повільно видихаючи ротом.

Дотримуйтеся щодня цих правил і будете мати результат. Якщо ж хочете якісного результату без шкоди для здоров’я і щоб це було достатньо швидко, тоді потрібно або самостійно витрачати час на підрахунок калорій і вивчення матеріалу про своє тіло, або звернутися по допомогу до професіонала.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Вторая в нижнем ряду - что за тёла?
е
Обидно конечно, но факты упрямая вещь
Весёлый Роджер
"е" - может тебе и обидно будет, но той страны вже нима! Её продали и проскакали! Промышленности тоже нет, осталось с/х и тупой, рагулями затравленный, мечтательный сброд. Никакого майдана не будет, постепенно вымрет это эуропеидное стадо. Я никого не очерняю!!! Я лишь констатирую упрямые факты трагедии, а не пышаюсь этим падением в пропасть! А всё началось с НЕВИННОЙ шутки про "Глобус Украины". И вон он её КЫНЕЦ!
Весёлый Роджер
Ось цэ дило - тута точек до хрена наставил, Шмуля наш мудилло!
Весёлый Роджер
Эй бабуля? А шо так точек в этом комменте мало? Они же так важны, щоб любой тупой понимал, шо цэ стиль другой!
Весёлый Роджер
Игбун! Сколько раз тебе можно писать - тебе пора свой большой блог создавать! Ты и в прям Велик, это шедеврально: "Когда русские начинают называть себя "украинцами", они превращаются в это самое быдло."
не обманывайте честный народ
почему с меня удерживают подоходный налог и военный сбор при этом не спрашивая у меня много ли это или мало, а ФОПам идут на уступки и не вводят кассовый аппарат, все должно быть честно! Ведь кассовый аппарат покажет все прибыли .... а они налоги платят в лимитированном формате, а при кассовом аппарате придется платить больше... А они купили трусы за 20,00 грн, а продают за 180,00 грн и нормально так