Як схуднути, не докладаючи зусиль?
Здоровьеnashamama.com24 ноября 2020

Як схуднути, не докладаючи зусиль?

Якщо ви хочете повернути собі стрункі форми, але не маєте часу (чи бажання) докладати великих зусиль, сидіти на жорсткій дієті і ходити в зал, тоді для вас наступні поради.

За 15 хвилин до прийому їжі пийте воду Склянку води. Це потрібно не для того щоб зменшити апетит, а щоб було хороше травлення. Чим краще травлення, тим краще засвоюються корисні речовини. А чим краще засвоєння – тим більше і довше буде відчуття насиченості. Крім того, чим більше свіжої, не кип’яченої води випиваємо – тим менший відсоток жиру в організмі.

Солодощі вживайте до 14:00 Якщо так робити то майже всі калорії спалюються і не перетворюються на жир. Чим ближче до вечора, тим більша ймовірність конвертації в зайвий жирок. Краще обов’язково з’їсти це на початку дня, ніж цілий день утримуватися, а потім ввечері з’їсти все.

Лягайте до 12 ночі, прокидайтеся до 8 ранку Організм має свої біоритми і якщо правильно лягати спати, організм правильно працює, правильно відновлюється і не піддається стресу. А якщо немає стресів через пізній сон, то всі процеси правильно проходять, організм добре спалює жири. Краще не спати більше ніж 8-9 годин і не менше ніж 7.

Вірте, що ви схуднете Викиньте думки про те, що ви не зможете скинути зайву вагу. Забудьте про генетику, гормони, у вас все вийде. Це все психосоматика, якщо ми віримо що ми хворі, то ми захворіємо, якщо віримо що ми здорові – то організм в рази швидше відновиться після хвороби, навіть без стимуляторів. Тому, це ще один з ключових факторів для схуднення.

Більше дихайте Чим більше кисню потрапляє в наш організм – тим краще окислюються жири і тим легше вони спалюються. До прикладу, під час бігу спалюється не більше калорій, ніж за одне важке тренування. Але коли ми бігаємо, то калорії організм бере саме з жиру, а не з м’язів чи глікогенових запасів. Все це пов’язано не лише з бігом, а і з інтенсивним диханням. Тому, якщо не маєте можливості бігати, то робіть дихальні вправи хоча б раз в день по 5-10 хв, повільно вдихаючи повітря на повні груди і живіт, носом, та повільно видихаючи ротом.

Дотримуйтеся щодня цих правил і будете мати результат. Якщо ж хочете якісного результату без шкоди для здоров’я і щоб це було достатньо швидко, тоді потрібно або самостійно витрачати час на підрахунок калорій і вивчення матеріалу про своє тіло, або звернутися по допомогу до професіонала.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !
Елена
Жил ты во Львове,ха,под мостом львовским ты во Львове жил ,а в ресторан тебя без денег не пускали,в мусорных баках ты подьедался,а что после 39 года?ты же сам говорил что коммунисты только крали и ничего хорошего не делали, только плохое, противоречишь сам себе,алкаш
Возмездие
Ну, против кого теперь будем дружить? Никому верить нельзя, продадут, купят и опять предадут ! Нет сейчас политиков, а есть политические проститутки !
Елена
Моими словами не выражаться,твою мать, конченный с двумя н пишется,я тогда ошиблась и так написала,а ты тупо скопировал,оскопить тебя надо за такие вот фокусы и Роджера заодно,ему он всё равно не нужен.ха.
Возмездие
Петух и индюк, а США червяк ! Каждый тянет червяка к себе, а где порвётся? Бегите менять доллары на рубли и закапайте на поле Чудес в стране Дураков !
алконавта красного занесло
И красный алкаш со своей шизофрение как всегда, базар не о чем, толи реально после белки алконавн на реабилиташии, толи уже шизик с поехавшей крышей, но тоже на фоне синьки.
ебало на 0 и выключайся
Ебало свое завали вафлеглот конченый! "рогуля" ты в зеркале увидишь, отсосок блядский! Чирикать мамашка твоя будет над твои гробом, пидар вонючий! Будет тут еще какая то чурка хавальник свой раскрывать!