Здоровьеwww.hitechnews.com.uaApr 15

ЯК ВПОРАТИСЯ З ЗАЛЕЖНІСТЮ ВІД СМАРТФОНА

В епоху цифрових технологій все більше людей стають залежними від своїх телефонів. Наприклад, згідно з дослідженням, проведеним у Великобританії, середньостатистична людина дивиться на свій смартфон кожні 12 хвилин, а 78% кажуть, що не можуть без нього жити. Однак занадто великий час перед екраном може мати негативні наслідки як для фізичного, так і для психічного здоров’я. Тому, якщо ви постійно звертаєтеся до вашого пристрою, ми радимо вам ознайомитися з цими 6 методами, щоб подолати залежність.

nk_hauz/-myklhoj03gvlkvud0dp.jpg

1. Складіть «цифрову» дієту.

Спочатку визначте, який у вас цифровий «фаст-фуд». Що ви робите на телефоні найдовше – відповідаєте на електронні листи, використовуєте програми, внаслідок чого “зависаєте” в соціальних мережах? Коли ви виявите проблему, почніть шукати більш конкретні способи її вирішення.

2. Застосуйте правило «немає екранів поза офісом».

Образно кажучи, звичайно. Йдеться про обмеження часу, який ви проводите перед своїм комп’ютером і телефоном без роботи. Робота багатьох з нас настільки тісно пов’язана з технологіями, що ми не можемо дозволити їм зайняти наш вільний час.

3. Видаліть повідомлення.

Сповіщення про нові повідомлення з Messenger / Viber і інших соцмереж зазвичай змушують користувача скоріше прочитати їх. Так що просто вимкніть ці повідомлення.

4. Вдалині від очей, від розуму.

Ви проводите години, просто цілеспрямовано “зависаючи” в соціальних мережах? Радикальне рішення полягає в тому, щоб видалити додаток. Якщо це звучить неймовірно, спробуйте видалити на один тиждень для початку. Якщо ви зрозумієте що не пропустили занадто багато, зробіть остаточний крок і видаліть додатки на зовсім.

5. Встановіть кордони.

Замість того, щоб перевіряти свою електронну пошту кожні 10 хвилин, скажіть собі, що ви будете робити це два або три рази на день в певний час. В іншому випадку, ви будете постійно відволікатися.

6. Визначте ваші «зони без телефону».

Наприклад – без використання телефону в спальні, ванній, на відпочинку або в громадському транспорті. Це зажадає сильної волі, але спробуйте зробити це заради себе.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи