Як зняти гель-лак в домашніх умовах
Здоровье25 марта 2020

Як зняти гель-лак в домашніх умовах

В умовах карантину, чи не найактуальнішим питанням стало питання про те, як зняти гель-лак в домашніх умовах. Поспішаємо тебе заспокоїти: ти завжди можеш стати майстром манікюру для себе коханої і зробити це вдома.

Раніше ми писали про те, що найкраще в домашніх умовах знімати гель-лак шляхом спилювання, так як розчинення спеціальними хімічними речовинами може піти не так, і ти нанесеш великої шкоди пластині. Сьогодні даємо докладну інструкцію про те, як зняти гель-лак вдома без зусиль.

Манікюр гель-лаками - це не просто колір. Для виконання процедури ще потрібно як мінімум база і топ-гель. Завдання бази - захистити натуральний ніготь і забезпечити сцепліваніе кольорового покриття з нігтем. База проникає між кератіновимі клітинами пластини для досягнення адгезії (зчеплення поверхонь), тому за допомогою розчинників ти знімеш і шар нігтя. Тобі потрібно цього уникнути, тому найкращий варіант - спилювання. Так покриття легко зніметься, не зашкодивши нігтям.

Як правильно зняти гель-лак шляхом спилювання вдома

Тобі доведеться обзавестися спеціальною пилкою для нігтів з декількома поверхнями різної твердості.

1.Шар за шаром спилювати покриття з кожного нігтя без попереднього замочування. 2. Починай знімати верхній шар гель-лаку з кольором найжорсткішою пилою.

3. Коли позбудешся кольору розверни пилку-бафф на більш м'яку поверхню для шліфування, щоб видалити базу. 4. Рухайся плавно, щоб не пошкодити нігтям. Тримай лікті на столі - так рука не здригнеться, і ти убезпечити себе від травм. 5. М'якими і плавними рухами з боку в бік гладь ніготь до тих пір, поки покриття не зійде. 6.На завершальному етапі спилювання переходь на саму м'яку сторону пилки, щоб відполірувати поверхню пластини.

Після спилювання гель-лаку помий руки теплою водою, а потім нанеси на ніготь і шкіру навколо нього спеціальні масло для кутикули, а потім покрий кремом для рук, щоб прибрати жирний шар і захистити нігті від втрати вологи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Бла-бла-бла
А почему тогда реальная картина мира так сильно отличается от той, которую свободно рисуют свободные СМИ?
Невер
Это дешёвое шоу с целью убедить мир что в этой стране якобы есть правосудие.
Народный секретарь ЦРУ
Китайские успехи являются плохим примером для американской молодежи. Они происходят за счёт увеличения сущностей без необходимости. Если это не прекратить, то многие американские политики, хорошие люди, начнут прыгать в окна Овертона перед лицом растущей китайской угрозы. Остановитесь! Коммунизм противоречит демократической природе человека!
Луна-2
Из разговора -Почему у нас все дорого? Даже в ЕВРОПЕ дешевле,,_Мадам , вы были в Европе?В ответ да , пахала на клубничных полях... -ну и как 7 - да все также -стоим раком -выходит срака....
Морж
Китайской коммунистической партии и системе управления несколько тысяч лет ?)))
999
В России тоже пытались поднять цены на сахар и подсолнечное масло. Но Путин прекратил это безобразие и аферисты-торгаши сразу поджали хвосты
ДОНБАСС ИМЕЕТ ПРАВО
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ!!!