Як зняти гель-лак в домашніх умовах
Здоровье25 марта 2020

Як зняти гель-лак в домашніх умовах

В умовах карантину, чи не найактуальнішим питанням стало питання про те, як зняти гель-лак в домашніх умовах. Поспішаємо тебе заспокоїти: ти завжди можеш стати майстром манікюру для себе коханої і зробити це вдома.

Раніше ми писали про те, що найкраще в домашніх умовах знімати гель-лак шляхом спилювання, так як розчинення спеціальними хімічними речовинами може піти не так, і ти нанесеш великої шкоди пластині. Сьогодні даємо докладну інструкцію про те, як зняти гель-лак вдома без зусиль.

Манікюр гель-лаками - це не просто колір. Для виконання процедури ще потрібно як мінімум база і топ-гель. Завдання бази - захистити натуральний ніготь і забезпечити сцепліваніе кольорового покриття з нігтем. База проникає між кератіновимі клітинами пластини для досягнення адгезії (зчеплення поверхонь), тому за допомогою розчинників ти знімеш і шар нігтя. Тобі потрібно цього уникнути, тому найкращий варіант - спилювання. Так покриття легко зніметься, не зашкодивши нігтям.

Як правильно зняти гель-лак шляхом спилювання вдома

Тобі доведеться обзавестися спеціальною пилкою для нігтів з декількома поверхнями різної твердості.

1.Шар за шаром спилювати покриття з кожного нігтя без попереднього замочування. 2. Починай знімати верхній шар гель-лаку з кольором найжорсткішою пилою.

3. Коли позбудешся кольору розверни пилку-бафф на більш м'яку поверхню для шліфування, щоб видалити базу. 4. Рухайся плавно, щоб не пошкодити нігтям. Тримай лікті на столі - так рука не здригнеться, і ти убезпечити себе від травм. 5. М'якими і плавними рухами з боку в бік гладь ніготь до тих пір, поки покриття не зійде. 6.На завершальному етапі спилювання переходь на саму м'яку сторону пилки, щоб відполірувати поверхню пластини.

Після спилювання гель-лаку помий руки теплою водою, а потім нанеси на ніготь і шкіру навколо нього спеціальні масло для кутикули, а потім покрий кремом для рук, щоб прибрати жирний шар і захистити нігті від втрати вологи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
знаем знаем
Это были не выборы а ФАРС, плештвое хуйло любит 76%. Скрепная цыфра. Удивлятся нечему, на расее 76% дерьма как сказал вечерний мудозвон.
7
Нацкорпус порошенко кажись по осени новый госпереворот , байден поддерживает .
гнать упырей камуняцких
Куда вам дебилам до новых технологий. Попривыкали в своих министерствах времен кп сс обрабатывать старыми кукурузниками, а теперь там тупорылые внучки, уже дроны к авиации уравняли. Тупорылая партократия кп сс.
идиоты
Кацапский уголь закупает дтэк ахметки, экспэрды доморощеные.
вот уроды
А до этого эти пидары фермачи плакались что все херово и ничего не уродило.
7
Украина ! без России ! НОЛЬ . Запад из Украины сделал проститутку с протянутой рукой . Но партии войны и проамериканским педерастам порошенко яценюк турчинов и остальным тварям это выгодно ,ведь все обещания давали западу и США а не Украинскому Народу .
7
Просто бардак и полный пиз...ц . После госпереворота заметили куда катится Украина ! вот-вот .