Як знизити підвищений холестерин?
Здоровьеzdorovia.com.ua01 ноября 2020

Як знизити підвищений холестерин?

Фахівці назвали три перевірених природних способи знизити рівень холестерину, про це повідомляє видання Express (Великобританія).

Споживання клітковини. Вона корисна для активного травлення, але також може допомогти знизити рівень холестерину, якщо дотримуватися раціону низьким вмістом насичених жирів. Дослідження показали, що продукти з високим вмістом клітковини покращують стан серця, сприяючи зниженню артеріального тиску, зменшенню запалення.

"Вівсянка відмінно допомагає природним чином знизити рівень холестерину. Почніть їсти вівсяну кашу", - порадила один з експертів, дієтолог Кассандра Барнс.

Також хорошими борцями з високим холестерином є бурий рис, червоний дріжджовий рис.

Використання часнику. За даними Клініки Майо, часник добре відомий як природний засіб зниження високого рівня холестерину. Ряд досліджень також показав, що його вживання може бути способом очищати артерії від зайвого жиру. Однак були проведені і роботи, що дали суперечливі результати.

Вживання омега-3. Жирні кислоти, що містяться в жирній рибі (скумбрія, оселедець, лососеві), має протизапальну дію на кровоносні судини, що важливо для запобігання серцевих захворювань і зниження підвищеного холестерину. Вживання мінімум двох порцій жирної риби в тиждень є перевіреним природних способом знизити його рівень, констатують медики. Було доведено, що її омега-3 знижують ризик ішемічної хвороби серця та інфаркту.

Фахівці нагадують, що зміна рівня холестерину займе кілька тижнів. Якщо дійсно потрібно домогтися його скорочення, дотримуватися правил потрібно весь цей час системно - випадкові прийоми здорової їжі не допоможуть впоратися з проблемою.

Написать комментарий
Авторские статьи