Як зробити імбирний чай ефективнішим?
Здоровьеzdorovia.com.ua14 декабря 2020

Як зробити імбирний чай ефективнішим?

Активні інгредієнти, такі як вітамін С, магній і залізо, борються з вірусами і бактеріями. Гарячий імбирний чай - прекрасний засіб від застуди.

Тому що містяться в ньому гарячі речовини зігрівають тіло зсередини. Він готується легко і швидко. Все, що вам потрібно зробити, це закип'ятити трохи води. Тим часом наріжте бульба тонкими скибочками. Вирішальний фактор: Не застосовуйте для очищення імбир від шкірки! Саме під шкіркою знаходяться цінні вітаміни і протизапальні речовини. Органічний варіант найкраще підходить для цього, тому що він менш забруднений пестицидами.

Імбирний чай від застуди

Потім просто покладіть шматочки імбиру в чашку і залийте їх гарячою водою. Потім дайте чаю настоятися кілька хвилин. Потім заберіть шматочки імбиру і приправте медом і лимоном.

Чим ще корисний імбир?

Деякі хімічні сполуки в свіжому імбирі допомагають організму захищатися від мікробів. Вони особливо гарні в зупинці росту бактерій, таких як кишкова паличка і шигелла , а також можуть стримувати поширення вірусів.

Антибактеріальні властивості імбиру подарують вам здорові зуби і ясна. Активні сполуки, звані гінгерол, запобігають росту бактерій в порожнині рота. Це ті ж самі бактерії, які можуть викликати захворювання пародонту, серйозну інфекцію ясен.

Імбир має протизапальну дію, а значить, знімає набряк. Це може бути особливо корисно при лікуванні симптомів ревматоїдного артриту і остеоартриту. Ви можете полегшити біль і набряк, прийнявши імбир всередину або використовуючи імбирний компрес або пластир на шкірі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Сухой язык цифр.... Елена, расскажи ещё сказки про то как в России жить хуже простому человеку...
Феликс Эдмундович
Думали, будет как в кино? Не "слуга народа" надо было смотреть, а "Ленин в октябре".
е
и еще прикольно.. отвечаешь Роджеру, а обращаешься ко мне...растройство психики или склероз?
е
Слышь ты, зрячая.. расскажи теперь как ты относишься к украинским олигархам.. можешь хоть раз дать ПРЯМОЙ ответ на ПРЯМОЙ вопрос..особенно с учетом что-ты тут только что наговорила по Роджера.. Ну, ответ будете трепло?
печально
уши детей сороса никто не прячет.
Елена
Если коротко объясню кого поддержует Весёлый Роджер,тех олигархов которые за российский бюджет ,за деньги российских налогоплательщиков в три-пять раз дороже делают что-то,а деньги,маржу выводят за границу,а знаете три четверти денег от внешней продажи остаются за границей,а не в России,и только 22% сберегается в золоте и других драг металлах,то есть Весёлый Роджер помогает крупным российским барыгам,ну в информационном поле,обирать простого русского Ваню,вот кто такой Весёлый Роджер и ты Е этого никогда понять не можешь и Луночка тоже, печально,что вы такие слепые.потому Украина и идёт в Европу и Америку.Лавп Украине!
Гость
Петруха, а ковид?