Які хвороби провокує холодна пора року
Здоровьеzdorovia.com.ua16 декабря 2020

Які хвороби провокує холодна пора року

Серцеві напади. Дослідники Лундського університету (Швеція) виявили, що в морозну погоду збільшується кількість серцевих нападів. За словами фахівців, організм реагує на відчуття холоду, обмежуючи поверхневі кровоносні судини. В результаті знижується тепло шкіри, виникають тремтіння і почастішання пульсу, це стає додатковим навантаженням на серце.

Екзема. Проблеми зі шкірою - типове відхилення у здоров'ї під час зими. Її травмують і нещадно висушують системи опалення, використання гарячої води, вітри. До того ж взимку поширені вовняні тканини, що викликають і підсилюють роздратування шкіри.

Грип та застуда. У холодні місяці вони легше передається, оскільки загальний рівень імунітету знижується через відсутність сонячного світла і люди проводять більше часу в приміщенні, що полегшує поширення інфекції.

Збільшення ваги. Це дуже поширена проблема зі здоров'ям, що виникає через холодну погоду, також обумовлена дефіцитом сонячного світла. Коли світла достатньо, він проникає через шкіру і досягає розташованих під нею жирових клітин, змушуючи їх ліпідні частинки зменшуватися в розмірі. Взимку, в умовах браку сонця, організм схильний накопичувати більше жиру.

Депресія. Багато людей страждають взимку від сезонного афективного розладу (САР), яке викликає у них стійке поганий настрій, почуття відчаю та втрати сенсу життя. Точна причина даної проблеми зі здоров'ям до кінця не вивчена, але вчені часто пов'язують її зі зменшенням впливу сонячного світла на гіпоталамус, відповідальний за вироблення мелатоніну і серотоніну - гормонів, що впливають на настрій, апетит, сон.

Астма. Дітям і дорослим зазвичай важче контролювати астму в зимові місяці - холодне сухе повітря може дратувати і викликати спазм внутрішніх м'язів. До того ж захворювання застудою і грипом, інфекції грудної клітки, цвіль зустрічаються частіше, також провокуючи небезпечні для життя приступи астми.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
ой ублюдки !! а это чмо медьведько ты выблядок хоть научись по УКРАИНСКИ ПИСАТЬ И РАЗГОВАРИВАТЬ. . ну что я могу вам всем пожелать. живите долго порализованными в леэачем положении и пусть ваши тела гниют при жизни за то все зло что вы ублюдки принесли в УКРАИНУ. правда она все таки выйдет наружу и вы суки ответите за все зло
е
Так что там с твоим мнением на счет украинских олигархов?..уже вторые сутки бегаешь, собираешься с мыслями?
Елена
А ты пропустил новыну про то что Газпром сказал что наверное закрывают проект Северный поток-2,не млышал?ну ещё конечно не окончательное решение,но .....а ты аж из трусов выскакивавал кричал пропадуть де без российского газа,аж видишь нет, никогда козлоослик не говори никогда, жизнь такая,вещь сложная.а Роджер мерзавец.
Весёлый Роджер
Шмуля ты пропустил эту новину - шо так? Шо болезный, тебе "только Заратустра не позволяет"? А..., ты всрался з перэляку, коди фамилии щирых олигархов бачишь! Вот ты мерзость продажная!
Весёлый Роджер
Оху.нная щирая логика! Так как в России плохой капитализм, то свидомым эуропеидам надо стать предателями и пидставляя Западу дупу, смокчать и драить сортиры мечтая о швыдком панувании за счёт панов. Во логика!!! Просто Жесть!!! Не побачил, а дэ тут труд на благо своей страны? Шо нима? Ну тады ой! Шмуля ты дэбил - мудак, всё ясно с тобой!
тт
пипец
nn
)