Здоровьеwworld.com.uaJun 2

Які корисні для шкіри властивості мають помідори

Помідори надзвичайно багаті на вітамін С та інші антиоксиданти, які допомагають зміцнити вашу імунну систему. Вони є практично на кожній кухні і є незамінним інгредієнтом салатів, супів та рагу. Але їх можна використовувати не тільки в кулінарії. Вже дано помідор здобув популярність в якості засобу для догляду за шкірою, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV Doctor. Це пов’язано з тим, що вони мають цілий ряд корисних для шкіри властивостей.

nk_hauz/-m8o1txf41fatq7dcjx5.jpg

Наприклад, помідори можуть знизити ризик сонячних опіків. Це можливо завдяки лікопену. По суті лікопен – це антиоксидант, який захищає клітини від пошкодження. Лікопен також має фотозахисний ефект. Вживання в їжу помідорів може забезпечити захист від сонячних опіків, спричинених шкідливими ультрафіолетовими променями.

Крім лікопену помідори містять ще бета-каротин, лютеїн, вітаміни Е та С. Ці сполуки мають протизапальну дію. Ви можете нанести маски з помідорів шкіру, щоб зменшити подразнення та запалення.

Також помідори містять вітаміни групи В, а саме В1, В3, В5, В6 та В9. Вони відомі своїми антивіковими властивостями і допомагають висвітлити пігментні плями та зменшити глибину зморшок. Також вони можуть допомогти боротись з гіперпігментацією та шкідливим впливом ультрафіолету.

Вітамін С у помідорах стимулює вироблення колагену. Для цього потрібно просто нарізати помідор скибочками та обережно потерти ними шкіру. Це може покращити еластичність шкіри та зробить її більш міцною.

Антиоксиданти в помідорах можуть зменшити шкоду, заподіяну вільними радикалами. Вільні радикали прискорюють появу зморшок та інших видимих ознак старіння. Щоб отримати необхідні антиоксиданти, помідори варто їсти щодня.

Для приготування масок зазвичай використовують томатний сік. Ви можете просто протирати ним шкіру за допомогою ватного диска, або ж зробити маску з томатним соком та йогуртом. Таку маску потрібно наносити на обличчя та змивати через 20 хвилин.

💬 Последние комментарии
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.
Весёлый Роджер
Это ты Шмуля, педрила-пердун всё в 3-х литровой банке хранишь, доллары рядом с партбилетом - тоже мне блин, вор-коммуняка, продажная собака! Пыди бандеровцам фуй пососи, да скидки попроси!
Алоха
Товарищ Шариков, само это понятие утратило актуальность сто лет назад, после убийства хозяина земли русской жидо-большевиками.
Весёлый Роджер
Да не пиСди МУДАК, ты же сам Шмуля писал склеротик пердун, шо кружевные труселя одеваешь в холода поверх обоссанных да обосраных ворованых кальсон, когда-то голубого цвета, а сейчас желтоватого. Ты классический алкаш-педрила, тому и во всех это видишь!
Весёлый Роджер
Тирасполь - РУССКАЯ земля!!! Если б я был оттуда - я бы хоть немного, да знал молдавский! А у тебя же срань Шмуля Сруля - нима Родины, тебе хорошо там дэ можешь файно пожрати да посрати, да людей нивных наЭбати!
Антиелена
Вижу, специалист ты по массажу, знаешь детали! Ну тогда кружевные труселя с начесом и бегом в Амэрику. Что там ты будешь делать - объяснять тебе, вижу, не надо. Давай, Ленка-грелка, зима близко, люди в твоей амэрике замерзают! Да и хобби твое там пригодится, там будешь свои высеры в местной сети постить. Ты ж больше ничего не умеешь!