Здоровьеhealth.comments.ua26 авг.

Які ліки варто взяти в подорож з дитиною

Планувати відпочинок з дітьми - непросте завдання для батьків, особливо, з огляду на сьогоднішню ситуацію з пандемією. Вирушаючи в подорож, будьте завбачливі та заздалегідь зберіть аптечку. На своїй сторінці в Instagram провізор і блогер Ольга Мельник розповіла, які препарати краще взяти з собою.

В першу чергу, варто захистити шкіру від сонця, тому під рукою завжди повинен бути крем (SPF 30-50). Також можна взяти захист від комарів: фумігатор і спрей. Але варто звернути увагу на те, щоб ці засоби були саме дитячими.

nk_hauz/-mfe3tyftzwukzmemh7p.jpg

Аптечка в дорогу з дитиною

Від алергії допоможуть такі препарати: "Феністил" (можна взяти у вигляді крапель (з 6 місяців) і гелю (при укусах комарів)). "Еріус" - таблетки від алергії (з 12 років) і сироп (з 6 місяців).

Також в аптечку покладіть "Бепантен" (для загоєння подряпин, при подразненнях шкіри), засоби від порізів і синців: "Бетадин" / перекис водню, лейкопластир і бинт.

При харчових отруєннях допоможуть сорбенти ("Ентеросгель", "Фосфалюгель") і регідранти ("Регідрон", суміш "Хумана").

💬 Последние комментарии
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))