ЗдоровьеJun 21

Які шість напоїв корисні для здоров'я нарівні з водою, розповіли вчені

Кращий напій для втамування спраги - звичайна чиста вода. У день експерти радять випивати від 2 до 2,5 літрів. Воду можна поєднувати і з іншими напоями, але не всі з них мають таку ж користь для організму. Які напої можна порівняти по користі з водою, розповіли фахівці

nk_hauz/-mcggbpgjkemikc_jt4z.jpg

Які шість напоїв корисні для здоров'я нарівні з водою, розповіли вчені

Фруктові соки. У фруктів є різні унікальні властивості. Однак соками не рекомендується замінювати свіжі плоди, оскільки вони забезпечують організм клітковиною. Є у фруктових соків і мінус - калорійність. Якщо цілий апельсин містить 45 калорій, то стакан апельсинового соку - 110 калорій.

Смузі. У них поєднуються корисні властивості фруктів і молочних продуктів. Щоб зберегти користь напою, в смузі не потрібно додавати цукор.

Чай і настої. За своїми властивостями чаї практично не відрізняються від води, але містять стимулюючу речовину теїн, споживання якого потрібно дозувати. Настої трав більш кращі.

Молоко. Багато лікарів рекомендують його як джерело поживних речовин. Молоко багате кальцієм і магнієм.

Кокосова вода. Цей напій освіжає і також містить багато поживних речовин. У його складі - вітамін С, магній і калій. Пити його рекомендується без додавання цукру.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Но кажется яйки вин вже продал, за ненадобностью, тильки мешают гопак танцевать та Бандеру прославлять! «Елена -29 июня 2020- ….. сто двадцать пятый раз пишу, ты же знаешь, просто людей учить и воспитывать надо,а непокорных наказывать,вешать…» «Елена -11 июля 2020- Не понял,не поняла,я женщина,…. но что поделаешь,вот сижу я … в темно-синих армейских трусах ,о тебе думаю,… А Украина идёт … прямиков у ЖОПУ, хотя думувает, шо у Эуропу. Сало Уранили!»»
Весёлый Роджер
Пишите правильно - по плешивой Шмулиной 70-летней лысине!
Весёлый Роджер
Всё равно лапа, не снимай этот вопрос. Пусть не сейчас, позже, поверь нужная вещь, не только для Кита, но больше для тебя!!! Получается, что у тебя хлеб в пересчёте на 700 гр = (700х22.5)/400=39.37 грн? Правильно!? Так посмотри ПОТОМ в магазе, цены на то, что я написал, будь ласка! «Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн; Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн». А то Шмуля Сруля сразу язык у дупу затолкал и стал про Брежнева вспоминать, как прекрасно ему было тоди со склада воровать!
Весёлый Роджер
Ну так цены дай у бывшей хлебной житницы Союза! Не 40 лет назад, а сейчас - эй пЫдарас! Давай Шмуля сейчас! Никому твои экскурсы в историю не нужны!!! Людям сейчас жить надо, а не воспоминаниями - "Политику партии одобрямс", "Все ракеты точно в цель! Наша цель - коммунизм!". А у Шмули онанизм!
Бюро переписи
Как раз часом уронил... Можешь поднять, Маня?
Весёлый Роджер
У тебя вора-несуна, конечно длинные. Столько напиСдил, вся хата в барахле никому не нужном. Что ты там про б/у кальсоны писал? Кому предлагал?
Весёлый Роджер
Ну не бреши - него ридный сынку, Юрий Долгорукий - то клятый москаль, так в ваших учебниках записано! Для того щирые xoxлы и одевали кастрюли на майдан - щоб мозги не выкипели вид маразму свидомого! Ось воно як! Ты там Сало часом не уронил?