ЗдоровьеSep 16

Які види чаю найкраще знімають запалення в організмі

Так, запалення - це природна реакція організму, необхідна для боротьби з хворобами та інфекціями. Але якщо цей процес стає хронічним, то призводить до ослаблення імунної системи.

nk_hauz/tCO-k_S7R.jpeg

- Хочете простий спосіб зняти запалення? Випийте чашку чаю. Більшість сортів цього напою володіють у вісім разів більшою антиоксидантною силою, ніж фрукти і овочі. У людей, які регулярно п'ють чай, спостерігається зниження рівня С-реактивного білка, який є маркером запалення в організмі, - говорить доктор медичних наук з США Брін Макдауелл. 6 кращих протизапальних видів чаю: Зелений чай. Містить сполуки, які пригнічують запалення і допомагають запобігти хворобам серця. Чай з куркумою. Куркумін має потужні протизапальні властивості і допомагає боротися з вільними радикалами. Наприклад, 139 осіб з остеоартритом колінного суглоба відзначили 50-відсоткове зменшення болю при прийомі добавок куркуміна. Імбирний чай. Імбир має протизапальний ефект, який допомагає організму боротися з хронічним запаленням. Простий спосіб використати імбир - заварити трохи свіжого очищеного кореня разом з чаєм або додати тертий імбир в заварний чайник. Чай зі священним базиліком (туласі). Священний базилік, також відомий як туласі, має сильніший і гострий смак, ніж звичний нам. Наука підтверджує здатність священного базиліка у вигляді чаю підтримувати здоров'я і добре самопочуття, включаючи підтримку протизапальної реакції організму. Зазвичай його поєднують з чорним або зеленим чаєм, щоб пом'якшити гострий смак. Чай із шипшини. Цей чай багатий антиоксидантами, включаючи поліфеноли і галактоліпіди, які мають протизапальну активність. Чай із шипшини зменшує біль, пов'язаний з артритом і іншими запальними захворюваннями. Ромашковий чай. Квітковий чай запобігає запалення і може бути корисний при лікуванні раку. Також допомагає при безсонні і полегшує проблеми з травленням. Чай з корицею. Відомо, що кориця має протизапальну, антиоксидантну та антибактеріальну дію, що робить її відмінним доповненням до будь-якого сорту чаю. Одна з найбільш корисних переваг кориці - її здатність з часом знижувати рівень цукру в крові.

💬 Последние комментарии
Елена
Миллионов 6 в Красной Армии было,выше цифру пропустила.
Елена
Вот только не надо, грёбаных бандеровцев было пару сотен тысяч плюс булкохрусты роджеры,а в Красной Армии было миллионов 6 не меньше,так что не надо.Роджер небось за немцев то воевал бы,за чашку настоящего кофе,как отец Юща.
Игбун Хохлов
Вот и в 41-ом хохлоту думало, что Гитлеровская Германия великая непобедимая страна.
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.