Здоровьеwww.bbc.com17 мар.

Інший бік коронавірусу: трохи позитивних новин

Через погані новини навколо масового розповсюдження коронавірусу світом ви можете багато нервуватися, погано спати і мати постійне відчуття тривоги. Але чи відбувається у світі щось позитивне?

Amazon залучить тисячі нових працівників

У той час, як багато компаній змушені відправляти своїх працівників у безоплатні відпустки та на карантин, Amazon збирається винайняти додаткові 100 тисяч працівників для складських приміщень та служб доставки у США.

Велетень інтернет-торгівлі також повідомив про підвищення зарплатні для співробітників у Британії, США та Європі - на 2 фунти, 2 долари та 2 євро за годину відповідно. Загалом ці підвищення коштуватимуть компанії близько 350 млн доларів.

Можливості потужної компанії наразі перебувають під тиском через різке зростання замовлень від покупців, які намагаються не ходити в магазини і замовляють товари он-лайн.

Тестування вакцини почалося

nk_hauz/-m2cx4jjshlbbfqxoq2a.jpg

У США розпочали перші випробування вакцини від пандемічного коронавірусу на людях.

45 здорових добровольців отримали ін'єкцію у дослідницькому центрі Kaiser Permanente у Сіетлі.

Вакцина не може викликати Covid-19, натомість містить нешкідливий генетичний код, скопійований з вірусу, що викликає захворювання.

Втім, експерти кажуть, що знадобиться ще багато місяців, щоб дізнатися, чи працюватиме ця вакцина, або інші, які наразі досліджують.

Нідерланди не йдуть на самоізоляцію

nk_hauz/-m2cx4lfiagppzcxyfj7.jpg

Тоді, як ЄС закриває своє зовнішні кордони, прем'єр-міністр Марк Рютте у зверненні до нації заявив, що Нідерланди не огороджуватиме себе від зовнішнього світу.

Він вважає, що нав'язування повного блокування "може здатися привабливим з першого погляду, але експерти відзначають, що це не буде справою днів або тижнів. При такому сценарії нам фактично доведеться закрити нашу країну на рік або навіть довше з усіма наслідками, що випливають з цього".

Замість цього уряд Нідерландів вирішив максимально контролювати ризик вірусу, щоб створити імунітет до вірусу - який може "зайняти місяці або навіть довше" - і переконатися, що лікарні мають достатньо можливостей допомагати хворим пацієнтам.

Нідерланди також продовжать судовий розгляд справи МН17, проте у закритому режимі.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .