Інший бік коронавірусу: трохи позитивних новин
Здоровьеwww.bbc.com17 марта 2020

Інший бік коронавірусу: трохи позитивних новин

Через погані новини навколо масового розповсюдження коронавірусу світом ви можете багато нервуватися, погано спати і мати постійне відчуття тривоги. Але чи відбувається у світі щось позитивне?

Amazon залучить тисячі нових працівників

У той час, як багато компаній змушені відправляти своїх працівників у безоплатні відпустки та на карантин, Amazon збирається винайняти додаткові 100 тисяч працівників для складських приміщень та служб доставки у США.

Велетень інтернет-торгівлі також повідомив про підвищення зарплатні для співробітників у Британії, США та Європі - на 2 фунти, 2 долари та 2 євро за годину відповідно. Загалом ці підвищення коштуватимуть компанії близько 350 млн доларів.

Можливості потужної компанії наразі перебувають під тиском через різке зростання замовлень від покупців, які намагаються не ходити в магазини і замовляють товари он-лайн.

Тестування вакцини почалося

У США розпочали перші випробування вакцини від пандемічного коронавірусу на людях.

45 здорових добровольців отримали ін'єкцію у дослідницькому центрі Kaiser Permanente у Сіетлі.

Вакцина не може викликати Covid-19, натомість містить нешкідливий генетичний код, скопійований з вірусу, що викликає захворювання.

Втім, експерти кажуть, що знадобиться ще багато місяців, щоб дізнатися, чи працюватиме ця вакцина, або інші, які наразі досліджують.

Нідерланди не йдуть на самоізоляцію

Тоді, як ЄС закриває своє зовнішні кордони, прем'єр-міністр Марк Рютте у зверненні до нації заявив, що Нідерланди не огороджуватиме себе від зовнішнього світу.

Він вважає, що нав'язування повного блокування "може здатися привабливим з першого погляду, але експерти відзначають, що це не буде справою днів або тижнів. При такому сценарії нам фактично доведеться закрити нашу країну на рік або навіть довше з усіма наслідками, що випливають з цього".

Замість цього уряд Нідерландів вирішив максимально контролювати ризик вірусу, щоб створити імунітет до вірусу - який може "зайняти місяці або навіть довше" - і переконатися, що лікарні мають достатньо можливостей допомагати хворим пацієнтам.

Нідерланди також продовжать судовий розгляд справи МН17, проте у закритому режимі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Защитник прав человека
А в Украине Алеша мог бы власть захватывать, героем и патриотом в народе слыть посредством массовой пропаганды, демократию за американские кредиты развивать... А в России приходится шить трусы для мусоров. Есть веский повод ненавидеть советскую власть.
Елена
Писю пососи у Роджера.
ЕБАНЫЙ СТЫД
А ТЕПЕРЬ ВОПРОС, НАХУЯ ЭТОТ БРЕД, НА ТИПА "новостном" и типа "украинском" ресурсе? ЭТА ИНФОПОМОЙКА УЖЕ НЕ ЗНАЕТ КАК ЕЩЕ ЗАШКВАРИТСЯ???
Елена
Кальсоны Роджеру пусть вышлет и трусы.
Игбун Хохлов
Ну, не зря же он Гульфикфюрер.
е
там и песни не фонтан.. но европейский пипл хавает, главное шоу.. чем больше фликов тем лучше... лучше расскажи чего непатриотично назвали украинскую группу....идти на выступление с откровенным сельским отстоем..по сравнению с ними российская группа верх творчества....
е
пиндосы, а как же санкции, а? сами уже ни хрена создать не в состоянии)))