Йога від стресу і занепокоєння: 6 простих асан
Здоровье13 апреля 2020

Йога від стресу і занепокоєння: 6 простих асан

Вже давно відомо, що йога допомагає впоратися зі стресом і занепокоєнням. Ми пропонуємо протестувати це твердження на собі прямо зараз! На думку експертів з Yoga Journal, ці шість простих асан подарують спокій і ясність мислення.

Йога - це сукупність духовних, психічних і фізичних практик, які спрямовані в першу чергу на досягнення духовного просвітлення, тобто фізичний аспект - розвиток гнучкості і підтягнутість тіла - є другорядним. Він невіддільний від першого, як і тіло невіддільне від духу, тому хороша фізична форма йде бонусом до духовного зростання.

Краса цих вправ не тільки в тому, що вони заспокоюють. Вибрані асани підходять для будь-якого рівня підготовки. Ви можете практикувати їх і не переживати, що комусь доведеться розплутувати вузол, в який ви зав'язалися.

Нахил стоячи з захопленням великих пальців ніг

Ця поза м'яко подовжує і зміцнює навіть самі напружені і вперті підколінні сухожилля. Якщо ви не можете дістати руками до підлоги, зігніть ноги в колінах, обхопіть руками великі пальці ніг, притисніть живіт до стегон і постарайтеся хоча б трохи випрямити ноги. Затримайтеся в цьому положенні хоча б на 30 секунд.

Протипоказання: проблеми і травми в попереку і шийному відділі хребта.

Поза метелика

Асана ідеально підходять для розкриття тазостегнових суглобів і їх розслаблення, поліпшує кровообіг в органах малого тазу і нижньої частини спини і живота, а також сприятливо впливає на стан нирок і сечостатевих органів.

Протипоказання: травми в паху і колінах. У цьому випадку її можна виконувати тільки з опорою під колінами (можна згорнути валик з ковдри або рушники).

Поза напівмоста

Заряджає енергією, омолоджує і допомагає відновленню, розтягує грудну клітку і м'яко масажує м'язи спини, зміцнюючи при цьому стегна, живіт і шию.

Протипоказання: травми шиї. В цьому випадку рекомендується виконувати цю позу виключно під чуйним керівництвом тренера.

Поза цуценя

Подовжує хребет, розкриває плечовий пояс і заспокоює свідомість.

Протипоказання: травми колін.

Поза витягнутих рук

Включає в роботу практично все тіло і допомагає підбадьоритися.

Протипокази: варто бути акуратним, якщо у вас були травми шиї або проблеми з плечовим поясом.

Поза досконалого

Ця асана добре заспокоює, знімає стрес і допомагає при безсонні, вирівнює гормональний фон і покращує циркуляцію крові в нижній частині спини, оздоровлює статеві органи і органи травлення.

Протипоказання: травми коліна

Затримуватися в кожній асан бажано хоча б на 30 секунд Якщо ж ви відчуваєте себе досить комфортно, час може бути продовжено до трьох хвилин.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот
Выжечь 4аленым железом последователей бандерка иначе получите тот еще мудан!!!
Анна Спектр
Мы типография флексопечати "Спектр" https://spektrpress.by/ хотим поздравить наших коллег с прошедшим 30 мая праздником - Днём работников издательств, полиграфии и книгораспространения. Успехов всем нам!
Кот Матроскин
Клубнику собирать некому, а где же горячие эстонские парни?
спасайся кто может
Еще один член появится.
Спасайся кто может
Украина детка!
Елена
Тебя никто не спрашивает,что мне делать и о чём писать, дурачок несчастный,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Игбун Хохлов
Тупость - национальная черта хохлоту. Других объяснений подобным высерам придумать невозможно. Дебилам уже тыщапятсот мильонов раз рассказывали, что: 1. Меморандум - это всего лишь декларация о намерениях. Никакой значимой юридической силы он не имеет. 2. Нератифицированный меморандум - не больше, чем разговоры на кухне. 3. Меморандум никакого отношения к ЯО не имеет, укрАина избавилась от него, потому что не имела средств обслуживать. Об этом даже Чук первый говорил. 4. Страна, в которой произошел государственный переворот, вообще не имеет права на какие-либо договора, подписанные ранее. Их подписывали не с вами, а с законной властью. 5. Никто территориальную целостность укропстана не нарушал, это гражданская война, в которой у республик Донбасса гораздо больше прав. 6. Поросенок Хунтик 5 лет пробивал идею привлечь пиндостан и мелкобританию. Результат - ноль. У нагло-саксов нет никакого желания ввязываться в эту заварушку. У Зели результат будет тот же. Хохлоту скачет по граблям. 7. Минские соглашения - это документ ООН, и хитрожопым хохлам его обойти никак не получится. Сало Уронили!))))))) .