Здоровьеhealthyliving.com.ua14 янв.

Жирова хвороба печінки і як її лікувати

Якщо у пацієнта діагностували жирову хворобу печінки, наступним кроком, природньо, являється відповідне лікування. На додаток до прийому ліків, призначених лікарем, важливо дотримуватися дієти з низьким вмістом жирів і не забувати про фізичні вправи. Ось декілька рекомендацій: 1. Скоротіть споживання рафінованих продуктів Тут йдеться про борошно і цукри. Старайтеся замість цих інгредієнтів їсти більше цілісних злаків. 2. Спробуйте "середземноморську дієту" Це один з найбільш здорових типів харчування, які тільки існують. Середземноморська дієта грунтується на продуктах з низьким вмістом жиру або включає жири здорові, наприклад такі, як оливкова олія. 3. Уникайте споживання алкоголю Алкоголь - один з головних ворогів печінки. Надмірне споживання алкогольних напоїв може привести не лише до розвитку стеатозу, але і до цирозу печінки. 4. Не приймайте певні лікарські препарати Проконсультуйтеся з вашим лікарем, щоб дізнатися, які препарати можуть бути шкідливі для вашого стану. Швидше за все, він порадить вам понизити споживання анальгетиків, естрогену і протизапальних засобів. 5. Займайтеся спортом Фізичні вправи - наш вірний союзник. Ви почнете краще себе почувати, а печінка поступово повернеться до свого нормального "режиму роботи". Ви можете гуляти в парку, вигулювати собаку, їздити на велосипеді або плавати. Вибирайте той вид діяльності, що вам більше до душі, і займайтеся не менше 3 раз на тиждень.

💬 Последние комментарии
Голос народа
ДА ТЫ СУЧАРА! КТО БЛЯТЬ СКАЗАЛ, ЧТОНЕ ХОЧЕТ ВОЙНЫ, А НА ДОНБАССЕ НЕ ПРЕКРАЩАЕТСЯ ОБСТРЕЛЫ НА МИРНЫХ ГРАЖДАН!!!! СНАЧАЛА ЗАКОНЧИ ВОЙНУ НА ДОНБАССЕ, А ПОТОМ ГОВОРИ О ВТОРЖЕНИИ РФ, БЛЯДЬ!
Ближе к плинтусу
Добавить можно одно-государство, к сожалению, разваливается.
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!