Здоровьеzdorovia.com.uaOct 7

Каші для очистки кишківника

Щоб очистити кишківник кашами, потрібно впродовж декількох днів (від 3 до 10) харчуватися тільки ними, змінюючи крупи за своїм бажанням. Отже, вранці ви випиваєте склянку води натщесерце за 20-30 хвилин до їжі. На сніданок, обід і вечерю готуєте порцію каші. Крім цього, намагайтеся пити воду впродовж усього дня, а також не уникайте зеленого чаю і пийте натуральні соки - фруктові та овочеві.

nk_hauz/-mj2ciyv5zjuekgi-vui.jpg

Як очистити кишечник вівсянкою і перловкою?

Вівсянка - ідеальний продукт для очищення кишечника і оздоровлення всього організму. По-перше, в такій каші багато клітковини (харчових волокон). По-друге, найкорисніше їсти вівсянку на сніданок. Вона належить до повільних вуглеводів, тому до обіду про почуття голоду можна забути. Просто залийте крупу гарячою водою і дайте настоятися. За бажанням додайте сухофрукти, горіхи або насіння.

Перлова крупа є дієтичним продуктом. При цьому перловка допомагає ефективно очистити кишківник від шкідливих накопичень, включаючи токсини, усунути проблему запору. Дія цієї крупи дуже м'яка, а користь для всього травного тракту - величезна. Її призначають при гастриті і виразковій хворобі. Але якщо ви плануєте використовувати цю кашу для очищення кишечника, то в неї в жодному разі не потрібно додавати цукор або сіль. При бажанні ви можете додати столову ложку рослинної олії.

Гречана і пшоняна каша для чищення кишечника

Гречана крупа містить безліч мінералів, серед яких такі необхідні нам кальцій, фосфор, калій і залізо. Гречку рекомендують не тільки для очищення кишечника, але також для профілактики анемії, остеопорозу, судинних захворювань.

Перевага пшоняної каші в тому, що вона легко засвоюється нашим організмом, а також м'яко очищає як кишечник, так і нирки. Тому пшоняна каша повинна входити в раціон хоча б двічі на тиждень. Як і гречка, пшоняна каша врятує від низького гемоглобіну, адже в ній міститься велика кількість заліза. Оптимальний варіант - готувати кашу на воді, а після приготування додати столову ложку соняшникової олії.

💬 Последние комментарии
Елена
А нечего жаловаться, социализма нет,ты этого хотел,ты жто получил, капитализм российский хуже и убогее западного,вот чем я руководствуюсь, лучше быть с лучшими,чем те которые сами не знают чего хотят,кроме денег.
123
Проблема АЭС не только техническая, их финансово и политически убивают уже много лет.
Юрий
Интересно, а когда построили Киевскую АЭС? Ночью, наверное
Антиелена
Великий палаточный городок под Лос-Анжелесом или Нью-Йорком ждет тебя!
Антиелена
Не будь США - не было бы антиконституционного переворота! А знать тебя... грех смеяться над убогими!
Антиелена
Ну как ничего подобного? Ну ты Ленка-белка чем руководствуешься? Красивой картинкой фасада гейропы? Есть еще обратная сторона - соотношение доходов и расходов домохозяйства (иметь ребенка если работает один не получится), стоимость медицины запредельна, 80% населения в арендованном жилье (тебе, сука, за бесплатно отдали через приватизацию?)... Вон, бывшие знакомые приезжают из Германии сюда зубы лечить, ибо дешевле. А воруют там не меньше нашего!!! Ты, дура майданушная, лучше бы молчала!
Елена
Миллионов 6 в Красной Армии было,выше цифру пропустила.