Здоровьеnashamama.comOct 16

Харчування чоловіка перед зачаттям впливає на здоров'я дитини

Дослідження вчених з Університету Цинциннаті показало, що харчування чоловіка перед зачаттям малюка, здатне вплинути на стан здоров'я дитини у майбутньому.

nk_hauz/-mjlexv57vujiilj4ye1.jpg

В ході дослідження, вчені ізолювали один від одного самок і самців плодових мух виду Drosophila melanogaster, які відомі своєю високою репродуктивною здатністю. Вчені годували всіх самок мух однаково.

А для самців вони розробили 30 різних видів дієт на основі дріжджів і цукру. Якість їжі в різних дієтах сильно варіювалася за рівнем вмісту білків, вуглеводів і калорій. Через 17 днів суворої дієти самці злучалися індивідуально і послідовно з двома самками, з інтервалом 15 хвилин.

Через 24 години дослідники підрахували відкладені яйця, і через 24 години їх досліджували під мікроскопом, щоб визначити, скільки в них було життєздатних ембріонів.

Вчені виявили, що ймовірність виживання ембріонів тим вище, чим більш збалансованим була дієта самців. Дослідники також виявили зв'язок між станом тіла самця і смертністю його потомства. Самці з низьким запасами енергії (за результатами вимірювань вмісту в їх тілах жирних кислот, глюкози і білка) мали менше нащадків.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.