Харчування впливає на перебіг хвороби Альцгеймера
Здоровьеzdorovia.com.ua07 ноября 2020

Харчування впливає на перебіг хвороби Альцгеймера

Учасники дослідження, які одержували полінутрієнтний напій (багатий вітамінами, мінералами та поживними речовинами) впродовж тривалого періоду часу, показали не таке швидке погіршення когнітивних функцій, ніж пацієнти з контрольної групи, що одержували плацебо.

Харчування та хвороба Альцгеймера

Ці результати взяті з поточного європейського дослідження LipiDiDiet, в якому 311 пацієнтів, що поступили в одну з 11 лікарень, перебували під наглядом протягом трьох років. Результати опубліковані в журналі Alzheimer's & Dementia.

Ранні стадії хвороби Альцгеймера характеризуються зниженням функції мозку і пам'яті, особливо страждає короткочасна пам'ять. Ідентифікувавши за допомогою аналізу спинномозкової рідини пацієнтів на ранній стадії захворювання, вчені з Саарландского університету вирішили перевірити, як втручання в дієту може допомогти в запобіганні подальшого погіршення стану.

Частина учасників отримувала активний поживний напій, а частина плацебо. Дослідження було подвійним сліпим. В результаті виявилося, що у пацієнтів з хворобою Альцгеймера, які отримували поживний коктейль, всихання мозку було на 20 відсотків менше, ніж у контрольній групі. Крім того, пацієнти, які отримували справжній напій, страждали від когнітивних порушень на 40-70 відсотків рідше, ніж отримували плацебо.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Религия не сильно важна, но зато там лучше всех знают как жить на Украине, кого избирать и какие законы принимать
Луна-2
Вот из Канады и рулят- Канада не православная страна.Там у них католичество..
е
Так самые патриоты и так подальше от России... Например в канадщине
Луна-2
Есть ...Но укро-патриоты будут ассоциировать её с красной звездой из Кремля...У этих упоротых обезьян слишком развита ненависть к России. Поэтому, все что кажется нам нормальным, для них это вызывает шок.вот и придают главной ёлке страны такой уродливый вид.Лишь бы подальше от России.
е
Елена, ты конечно будешь комментировать столь великие достижения Украины по руководством твоих героев... Ждемс
е
Кроме тебя, сидишь тут безработная и злобно шипишь на всех кто зарабатывает своим трудом
е
Ага не испортит...а продолжение при сказки не помнишь?))) но ты продолжай верить.. И займись наконец делом, а то пенсии не будет..