Kodak став фармацевтичною компанією
Здоровьеmind.ua02 августа 2020

Kodak став фармацевтичною компанією

Kodak, колись один з найпотужніших брендів в світі фотографій, збанкрутілий в 2012 році, перетворився на фармацевтичну компанію і отримав від уряду США кредит на розвиток в $756 млн.

За інформацією The Wall Street Journal, на такий крок влада йде, щоб боротися із залежністю від ліків, вироблених в інших країнах, зокрема в Китаї та Індії.

Компанія планує відкрити дочірнє підприємство Kodak Pharmaceuticals, яке буде займатися виробництвом інгредієнтів для ліків.

Звістка про вихід колишнього виробника фотографічної плівки на фармацевтичний ринок спровокувала настільки велике зростання акцій Kodak (понад 500%), що торги довелося призупинити.

Компанія планує перевести на випуск хімічних інгредієнтів 30-40% свого бізнесу.

Кредит в $756 млн був виданий Kodak урядом США в рамках дії Закону про оборонну промисловість, який був прийнятий ще за часів війни в Кореї. Раніше адміністрація Трампа вже активно використовувала його для прискорення виробництва апаратів ШВЛ, захисних масок та іншого медичного обладнання для боротьби з епідемією COVID-19.

Це не перший випадок, коли Kodak пробує себе у фармацевтичній індустрії. У 1988 році компанія купила виробника ліків Sterling Drug за $5,1 млрд, але потім продала його по частинах в 1994-му.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена – 12 октября 2020 - Уёбок дебильный,какие там 25 трлн.?там реально многократно выше долги идут,если ты пидарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина не знаешь ничего,сиди в своём свинарнике и не отсвечивай,гнида.» "...люди они такие,со своими слабостями, поэтому имеют право на ошибку" "Спасибо, что без своей "изюминки" в конце..." - то бишь без Сало уронили - убийцам мало!
Весёлый Роджер
Ой да на кого ж ты нас покидаешь баба Вера? Да як жешь Шмуля пердун будэ без тебя житти, ему ж надо тапереча про нового клона думовати. У этого точки и большие буквы, а у нового наверно будут вместо точек тире ...---. Ну щоб тупые лохи читачи тут не додумовались, шо цэ не он - простой ждб пропахандон! "ПАКЕДА бабанька", не кашляй ...хорошо было с тобой...со СТАРОЙ КЛЮКОЙ... да не ой! Примитивно правда было, ну и понятно, прапорщики с каптёрки, мозгами никогда не блистали, ну да, пристыдить другого в том, он цитирует матерщинника, с которым пани хотела в разведку. И баба Вера, она же фанера, но у Роджера НИКОГДА не закончатся матерные фразы мудака Шмули, их там на два тома хватит.
Луна-2 - думаю что меня подде
К ого ты материшь- да, каждого -кто тебя критикует - за эти годы я достаточно насмотрелась на твои" веселые" выходки...
против доллара сга
а вы сука после переворота посчитайте то ахуеете
777
У потребности публично обнажаться есть название - эксбигиционизм, - легкое психическое отклонение. Беситься из-за этого не стоит,можно даже полюбоваться,если тело в самом деле красивое.
Луна-2
Жалко говорите... от слова жалеть . но не оскорблять человека,которому вы пишите.... и еще -все. здесь с мозгами.. каждый по -своему уровню, и воспитанию...-Счастливо вам Вера ...
ЖидПархатый
Габунистан на йух.