Кому не можна вживати шпинат

19.06.2018 22:19 terrawoman.ua
На цю інформацію варто звернути увагу, особливо, якщо у вас є проблеми з нирками!

Ми усі знаємо, що їсти темно-зелені листові овочі дуже корисно для нашого здоров'я.
Шпинат - смачні зелені листочки, знайомі нам з дитинства, але ми досі не знаємо про важливість вживання шпинату для нашого здоров'я.

Шпинат славиться вмістом заліза і широко використовується для лікування таких проблем, як анемія, відсутність апетиту, втома і проблеми з пам'яттю.

Проте, мало хто знає, що шпинат також містить і щавлеву кислоту.

Тому, якщо у вас проблеми з нирками, ви повинні звернутися до лікаря, перш ніж вживати шпинат.

Незважаючи на усі переваги для здоров'я, вживання шпинату повинно регулюватися.

Вживання занадто великої кількості шпинату може викликати побічні ефекти, тому що занадто велика кількість щавлевої кислоти може сприяти утворенню каменів в нирках і інших захворювань нирок.

Тому, якщо ви вживаєте шпинат, не варто ним аж надто захоплюватися, рекомендується вживати 100-150 грам шпинату в день, а якщо у вас є проблеми з нирками, то обговоріть питання вживання шпинату зі своїм лікарем.

Якщо у вас немає проблем з нирками, то не варто відмовлятися від вживання шпинату, оскільки він є чудовим джерелом вітамінів А і С.

Чашка сирого шпинату містить добову дозу вітаміну А, дуже важливого вітаміну для нашого здоров'я, особливо зору і шкіри.

Всього одна чашка шпинату дає нам половину добової дози вітаміну С.

Щоб повною мірою використати цілющі можливості шпинату, їжте його сирим або злегка приготованим на пару і зверніть увагу на рекомендовану кількість, особливо для дітей.

Комментарии

Добавить комментарий