Здоровьеwworld.com.ua1 июн.

Кому потрібно їсти інжир

Зараз все більше людей стикаються з розладами травлення. Цьому сприяють неправильне харчування, сидячий спосіб життя та навіть прийом деяких ліків. Щоб покращити травлення, лікарі рекомендують внести в раціон певні зміни, зокрема збільшити споживання клітковини. Наприклад, можна додати до свого щоденного раціону сушений інжир, це допоможе подолати такі проблеми із травленням, як запори, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV.

nk_hauz/-m8isi-v9x6wqqc8ujpn.jpg

Інжир – це м’який фрукт, який має ряд корисних для здоров’я властивостей. Зазвичай його вживають у сушеному вигляді, що також полегшує його зберігання, оскільки свіжий інжир надзвичайно швидко псується. Завдяки високому вмісту клітковини (на 100 г сушеного інжиру припадає майже 10 г клітковини) та вітаміну В6 інжир допомагає очистити кишечник та покращує його роботу загалом.

Якщо ви маєте проблеми з травленням, то можете відварити два плоди інжиру в молоці або воді, а потім випити цей напій та з’їсти сам інжир. Також, можна замочити інжир на ніч у воді і пити її протягом дня.

Окрім клітковини інжир містить також кальцій, магній, залізо та вітаміни групи В. Всі ці речовини допомагають зміцнити здоров’я в цілому, а також покращити стан волосся а шкіри. Крім того, інжир корисний для людей, які страждають на цукровий діабет.

Калій, який також міститься в інжирі, допомагає покращити стан серцево-судинної та нервової систем. А фермент під назвою фіцин допомагає попередити утворення тромбів та знизити рівень холестерину у крові. Через високий вміст заліза інжир рекомендують вживати вагітним жінкам та тим, хто страждає на анемію.

💬 Последние комментарии
Луна -2
шо в лоб ,шо по лбу,,,-разницы никакой нет .
Прикольно
)))
Луна -2
Вот интересно, а про отхожие места в Европе никто не пишет -А ведь в России и были отхожие места, и были бани -Вообще -то русские самые чистоплотные люди,по сравнению с европейцами .Да, обыкновенные бани - где хлестали тебя веником , и омывали свежей водой,Где -то читала, что французы создали ароматы (духи),для того чтобы прикрывать свои запахи немытого тела...Во Франции 16 века в Лувре дамы обязательно вляпывались , простите меня за подробности, в обыкновенное гуано - поэтому маркиза де Помпадур, фаворитка короля, ввела в моду высокие каблуки.И эти европейцы учат нас жизни...
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ вАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
е
что ж ты промолчала про отправку СВОИХ родных в окоп? опять чтоб за ТВОИ убеждения страдали другие, да тварь?
Луна -2
Вообще -то Путин способствует обороне своей страны -так, чтобы в случае чего Россия была готова .Ко всем провокациям ..со стороны США И Украины.
е
да, тебе будет конец.... когда америкосы таких как ты кинут, а они ВСЕГДА кидают холопов, что им прислуживают.. а продажных тупых дур так точно...