Концепт Redmi Note 9 Pro: неочікуваний дизайн і квадрокамера
Здоровьеtechnoportal.com.ua03 марта 2020

Концепт Redmi Note 9 Pro: неочікуваний дизайн і квадрокамера

Наступного тижня відбудеться прем’єра серії Redmi Note 9. Судячи з тизерного зображення виробника, однією із фішок смартфонів повинна стати квадрокамера на тильній стороні. Це підштовхнуло концептологів до того, щоб візуалізувати те, як може виглядати один з новачків.

У розумінні Веніаміна Гескіна, Redmi Note 9 Pro повинен запропонувати тонкорамковий дисплей з невеликим отвором круглої форми для селфі-камери. І, схоже, що це може бути OLED-панель, куди вмонтують і дактилоскопічний датчик. На тильній  стороні встановлять квадратну камеру з чотирма датчиками зображення на кшталт тієї, яку запропонував Huawei Mate 20.

Аналогічний дизайн задньої панелі Pro-версії уявив собі @9TechEleven, який опублікував відповідне зображення смартфона.

За попередньою інформацією, Redmi Note 9 повинен запропонувати чіп Dimensity 800, а Pro-версія зможе похвалитися чіпом Snapdragon 720. Обидва смартфони отримають акумулятор ємністю 5000 мАг і швидку зарядку. Нагадаємо, що прем’єра пристроїв відбудеться 12 березня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Выше своего комментария посмотри.там ответ.
е
слышь туго доходящая....Ты не ответила ни на один вопрос как обычно... Повторяю еще раз, раз до тебя со второго раза не дошло: тебя привили? Вакцина прошла все три этапа испытаний? Она рекомендована ВОЗ хотя бы как экстренная???
е
во-во вспоминай свои слова когда про пишешь про моряков 6-го флота.. про проецирование желаний)))
Весёлый Роджер
«Елена – 21 февраля 2021 - Не шали,обормот.а то будут жарить в сраку и давать тебе у рот,сам напросился на такие слова.» Интересно, а як физически всё это дивчина могёт сделать? Да ни как! А наш Шмуля - бачите шановние, снова всрался та прокололся! Ну не старый склеротик мудак?! Ось воно як!
Елена
Америка с нами!а разве не так?так, помогает как может,а ты не знал?как там насчёт оккупантов?не скажешь?ха.дебил .
Весёлый Роджер
Отож! Шмуля вин шизик с щиросвидомым воспалением мозгов, ну те, шо полные гивнов! Вин помешался на почве - Амерыка з нами, з ТУПЫМИ мудаками! И постоянно вин бачит пиндосную литаку С-130 над лесом, шо мол кружить, та кружить! Шо мол скоро, через пятьсот лет будэмо боХато жить!
Весёлый Роджер
Молилась ли ты Бандере Украина?
Авторские статьи